Rainbow Six Siege Mevcut Hesaba Deluxe Almak

Splintles

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI B150M BAZOOKA Intel B150 Soket 1151 DDR4 2133MHz
Intel Core i5-6500 Skylake 3.2 GHz 6MB Cache LGA 1151
MSI Nvidia GeForce GTX 970 OC 4GB 256Bit
Kingston Hyperx Fury 3D 120 GB | 500MB/s - 500MB/s
WD 3.5" 2 TB Sata III 6Gbit/s 7200 RPM
Kingston Hyperx Savage 8GB 2133 MHz DDR4 Ram
Corsair Vengeance 8GB 2400 MHz DDR4
Meslek
Öğrenci
Oyunu 3 yıl önce falan aldım o zamanlar starter vardı. Sonra oyunu bayağı bir süre bırakınca starter sürümünün kalktığını bilmeden Steam hesabımdan kalıcı olarak kaldırıp indirimdeyken standart ucuz diye tekrar aldım. Eski oynadığım sürüm ile yeni aldığım birleştiği için sorunsuz eski hesabımın kaldığı yerden devam ettim. Daha sonra Steam desteğe yazdım iademi aldım şu an iki sürümden de oldum. Deluxe almayı düşünüyorum fakat yine aynı hesaptan devam edebilir miyim? Yoksa yeni bir hesap açmam gerekir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Her ne kadar steam üzerinden alsanızda oyun içi hesap bilgileriniz u play'de bulunmaktadır. Bundan dolayı aynı steam hesabına deluxe edition aldığınızda kaldığınız yerden devam edeceğinizi düşünüyorum.

Her ne kadar steam üzerinden alsanızda oyun içi hesap bilgileriniz u play'de bulunmaktadır. Bundan dolayı aynı steam hesabına deluxe edition aldığınızda kaldığınız yerden devam edeceğinizi düşünüyorum.
Yani deluxe satın aldığım zaman devam ettiğim hesaba deluxe'ün özellikleri gelir. Doğru mu anladım?

Ben öyle olduğunu düşünmüyorum sonuçta oyunu sıfırdan alıyorsun ama bir dene istersen. Ben aldığım zaman advance paket vardı ana operatorler ve 1.sezonlar vardı sadece zamanla oynaya oynaya hepsini açtım.

Burada oyun Uplay hesabına bakar bildiğim kadarıyla. Siz oyunu Deluxe yükseltirseniz tahminim aynı hesap üzerinden devam edecektir. Sonuçta Deluxe hesaba standart hesabın bağlı olduğu Uplay hesabını bağlayacaksınız.😎

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı