Rainbow Six Siege ne durumda?

Çok nadir hile geliyor kısmına pek inanmıyorum. 4 saat anca oynamışımdır. Her saat başına 1 hileci geldiğine yemin edebilirim. 3 level adam 45 level adamları vuruyorsa ve bunu oyun başlar başlamaz nereye gitse karşısına rakip çıkacak şekilde her tur en az 4 kişi vurarak yapıyorsa bu ne smurf hesaptır ne yetenektir. Oturdum maç boyunca adamı izledim. Es kaza eşleştirmede 2 kez aynı takıma düştük. Report ettim. Ne oldu bilmiyorum. Oyun iyi ancak bu tip insan çok. Onu da bilmeniz gerek. Alacaksanız indirimde alın. Standart almayın kasması çok zor. 20 tane operator 1000 renown olacak şekilde gerisi 10000 ve daha fazlası olarak satılıyor. Onun yerine, hangi edition olduğunu hatırlamıyorum ancak youtube'de araştırarak bulabilirsiniz hangisi olduğunu, bütün operatörleri açan edition'ı almanızı öneririm.

Çok nadir hile geliyor kısmına pek inanmıyorum. 4 saat anca oynamışımdır. Her saat başına 1 hileci geldiğine yemin edebilirim. 3 level adam 45 level adamları vuruyorsa ve bunu oyun başlar başlamaz nereye gitse karşısına rakip çıkacak şekilde her tur en az 4 kişi vurarak yapıyorsa bu ne smurf hesaptır ne yetenektir. Oturdum maç boyunca adamı izledim. Es kaza eşleştirmede 2 kez aynı takıma düştük. Report ettim. Ne oldu bilmiyorum. Oyun iyi ancak bu tip insan çok. Onu da bilmeniz gerek. Alacaksanız indirimde alın. Standart almayın kasması çok zor. 20 tane operator 1000 renown olacak şekilde gerisi 10000 ve daha fazlası olarak satılıyor. Onun yerine, hangi edition olduğunu hatırlamıyorum ancak youtube'de araştırarak bulabilirsiniz hangisi olduğunu, bütün operatörleri açan edition'ı almanızı öneririm.

Size inanmıyorum.
Toplam 500'den fazla saatim var. Ama max 3 hile gelmiştir.

Size inanmıyorum.
Toplam 500'den fazla saatim var. Ama max 3 hile gelmiştir.

Size denk gelmemiş olabilir, inanmak veya inanmamak da sadece sizi bağlar. Burada ben dahil birden fazla kişi bahsi belirtilen konunun farkındalığına değiniyorsa boşuna konuşmuyoruzdur, emin olun. Ha ama fikrinize saygı duyuyorum burası ayrı bir nokta, yanlış anlamayın.

Neden oyunu kötüleyebilirim? Neden bunu yapayım? Neden yalan söyleyeyim? Ben gördüğümü söylüyorum.
Size denk gelmemiş olabilir, inanmak veya inanmamak da sadece sizi bağlar. Burada ben dahil birden fazla kişi bahsi belirtilen konuya değiniyorsa boşuna konuşmuyoruzdur, emin olun. Ha ama fikrinize saygı duyuyorum burası ayrı bir nokta, yanlış anlamayın.

Ben kendim için konuştum.
Zaten buradaki çoğu kişi hileler az demiş. Ama burada Her saat 1 hile size inanılır geldimi?

Dediğim gibi kendisine o şekilde denk gelmiş olabilir, bunu kimse bilemez.

Bencede.
R6'da hile yok diyenlerle aynı oyunu mu oynuyoruz anlamıyorum. 5-6 maçımdan birinde bir tane adam maçtan ban yiyor ve düşüyor. Bu tipler genellikle hile yaptığını belli etmiyor, oyundan banlanınca "Bu adam hile miydi ki?" diye bakıyorsun ekrana.

Aynen. O olaya kopuyorum. 🤣 🤣

Benim oyunumda gözümün önünde 2 defa aynı oyunda olduğumuz kişi ban yemişti. Adam bizim takımdaydı durduk yere oyundan çıktı, biz de diyoruz 4vs5 kaldık kötü oldu diye konuşuyoruz. Ama 10-15 saniye sonra adamın ismi sağ üstte çıkmaz mı "nutellav2 banned" diye. Bir keresinde de karşı takımdan birisi çıkmıştı ve ban dalgasında çıkan kişinin adı vardı. Kimse hile olduğunu belli etmiyor bu oyunda. Çünkü herkes wall hack kullanıyor anlaşılmamak için.

Bakın şu videoda adam hile ile herkesi rahatça görüp öldürüyor. Oyunu böyle hile olduğu anlaşılmayacak şekilde oynayan çok kişi var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı