Rainbow Six: Siege rastgele silah değiştirme

İşletim sistemi
Windows 10

BulutCanQ

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'i uzun bir süre oynuyorum ama bazen bir dereceli ya da herhangi bir karşılaşmaya girince 1-2 tuşlarına rastgele basıyor, durmadan silah değiştiriyor. Windows + Alt vs. denedim, düzelmiyor. Rastgele tabanca ve silahı eline alıyor. Klavyemle ilgili bir sorun değil. Açıkcası bunu yaşayan birçok arkadaşım var, sebebini biliyor musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam öyle değil ben bir yere basmadan rastgele silahlar değişiyor hatanın çözümünü bilen var mı?
Ben bu sorunu LoL'de yaşıyordum farklı bir mouse ile oynayınca. Elim fark etmeden mouse tekerleğine değiyor belki sizdede oluyordur fark etmiyorsunuzdur. En basit çözümü ayarlardan mouse tekerleği ile silah değişimini kapatın öyle deneyin birde.

CSGO'da Raw Input diye bir ayar vardı Keyboard/Mouse sekmesinde. Yaşadığınız Bug'a benzer Bug'lar yaşayanların bazıları bu ayarı Rainbow'da etkinleştirerek sorunu çözmüş.

Merhabalar, ben Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'i uzun bir süre oynuyorum ama bazen bir dereceli ya da herhangi bir karşılaşmaya girince 1-2 tuşlarına rastgele basıyor, durmadan silah değiştiriyor. Windows + Alt vs. denedim, düzelmiyor. Rastgele tabanca ve silahı eline alıyor. Klavyemle ilgili bir sorun değil. Açıkcası bunu yaşayan birçok arkadaşım var, sebebini biliyor musunuz?
Ayarlardan tekeri çevirerek silah değişmeyi kapatın
düzeliyor

Yeni konular

Geri
Yukarı