Rainbow Six: Siege takım arkadaşı arıyorum

shyzeq

Hectopat
Oyunda 96 Level'ım ve dereceli oynamak için düzgün kişiler arıyorum (ölüp söven, takım arkadaşına oynayamadığı için söven, takım geçimsizliği yaratan kişilerden bahsediyorum). Oyunda kazanmak var kaybetmek var arkadaşlar anlarım, ölünce sinirlenirsin de takımından da çıkartma sinirini (düşük Level olması önemli değil yeter ki map ve operatörleri bilsin yeter).

Discord'um: issizk1ng.mp4#1721.
18 yaşındayım.

Son düzenleme:
200 level'a yakınım, daha önce çok defa platine çıktım ama aylardır oynamıyorum. İstersen girelim. Aim olarak bu aralar çok kötü olsam da tüm haritaların defans ve atak oynayış stratejilerini, spawn kill noktalarını biliyorum. PC geçince DC'den eklerim istersen.

200 level'a yakınım, daha önce çok defa platine çıktım ama aylardır oynamıyorum. İstersen girelim. Aim olarak bu aralar çok kötü olsam da tüm haritaların defans ve atak oynayış stratejilerini, spawn kill noktalarını biliyorum. PC geçince DC'den eklerim istersen.
Tabii olur ben iddialı değilim fakat yinede durumum şöyle.
unknown.png

5 kişi olursak oynayabiliriz isterseniz. Ben 2 senedir ranked girmedim en son plat 3 bitirmiştim. Nickim ThePropaganda bu arada.
Spawn mı kaldı be, oyunun içine ettiler son son 2 senede.

Son düzenleme:
Spawn mı kaldı be, oyunun içine ettiler son son 2 senede.
Club house'da GYM tarafındaki dışarı açılan soft duvarı kırıp toprak tünele bak bakayım 😁 Church savunduğun her raunt'da garanti veririm en az 1 spawn kill var. Skyscraper geri geldi, tam spawn haritası.

Yeni konular

Geri
Yukarı