Rainbow Six Siege takım arkadaşı arıyorum

Xed

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, uzun süredir Rainbow Six Siege oynuyorum. Bir süreliğine bıraktım ve tekrardan birkaç arkadaş ile başladık. Fakat çogu aktif olamadıgı için 2 kişi oynuyoruz ve cidden takım olmadıgı için kanser olduk. Kısacası bizimle oynayabilecek birkaç arkadaş arıyoruz. Eğer ilgilenen arkadaşlar varsa.
Tfox.#2237 Discord'dan bana ulaşabilir. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rank ne ona gore katilabilirim.
tfoxololo. uplay ismim statslara ve geçmiş sezonlarıma bakabilirsin 2 hesapta oynuyorum plat 1 elo fakat dediğim gibi sezonun sonunda başladığımız için şuan gold 2 3 arasında gidip geliyoruz yeniden bir takım oluşturursak çıkıcaz inşallah.
Bolca quick match giriyorsanız ben katılabilirim, ping sorunlarım çok fazla olduğu için ranked gir(e)miyorum.
Yok hocam ya ranked odaklı takım kuruyoruz.

Eski rank'ım çok yüksek değildi. Ama bu 5. sezon için sürekli kasıyorum. Birlikte bir kaç oyun atsak duruma göre karar verseniz nasıl olur? Silver eloda iyi oynuyorum takımımdan dolayı çıkamıyorum ama gold rankte nasıl dururum bilemediğimden iyiyim kötüyüm de diyemiyorum.

Eski rank'ım çok yüksek değildi. Ama bu 5. sezon için sürekli kasıyorum. Birlikte bir kaç oyun atsak duruma göre karar verseniz nasıl olur? Silver eloda iyi oynuyorum takımımdan dolayı çıkamıyorum ama gold rankte nasıl dururum bilemediğimden iyiyim kötüyüm de diyemiyorum.
Oynayalım tabi brom ne demek yaz discorddan bana

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı