Rainbow Six Siege Technopat'ta CS:GO, LOL Gibi Ayrı Bir Altbaşlığı Olmalı

Technopat Sosyal forumunda, Oyunlar başlağını altında Tom Clancy's Rainbow Six Siege bulunmalı mıdı

• Oy verenlerin toplamı
    92

hdreizcehennemi

Hectopat
Herkesin bildiği üzere Tom Clancy's Rainbow Six Siege günümüzde online oyunlar arasında en popüler olanlardan. Böylesine oyunu seven ve destekleyen kocaman bir kitlesi varken herkesin sadece bu oyunla ilgili fikirlerini paylaşabileceği bir Technopat altbaşlığı çok yararlı olur diye düşündüm. Çoğu kişinin benimle aynı fikri paylaşacağını umarak. @Recep Baltaş

Bence güzel olur. O başlık altında oynayabileceğimiz arkadaşlar bulabiliriz.
Benim de bahsettiğim şey bu. Aynı oyunu oynayan insanların paylaşım yapabileceği ve oynayan bilir Rainbow kendine has özellikleri üzerinden konuşulabileceği gerektiği yerde kişilerin oyun oynarken onlara eşlik edebilecek kendi seviyesinde kişileri bulmasına büyük katkıda bulunabilir.

Olmamalıdır diyen arkadaşlara söylüyorum, fazladan 3-5 başlık olunca ne oluyor? Parmağınız aşağı kaydırırken daha mı fazla yorulucak?
Ben de anlamıyorum, keşke anlayabilsem. Bu oyunu sevmeyen tanıdığım az kişi var. Ayrıca beğenmeyenler büyük ihtimalle hiç oynamamış ya da tadını alamayacak kadar az oynamış olanlar. Yoksa oyunu sevmemek için bir neden düşünemiyorum kendi açımdan.

Ben de anlamıyorum, keşke anlayabilsem. Bu oyunu sevmeyen tanıdığım az kişi var. Ayrıca beğenmeyenler büyük ihtimalle hiç oynamamış ya da tadını alamayacak kadar az oynamış olanlar. Yoksa oyunu sevmemek için bir neden düşünemiyorum kendi açımdan.
Siege diğer FPS oyunlarına nazaran daha ağır ilerleyen komplike ve taktiksel bir oynanışa sahip olduğundan oyunu,operatörleri ve haritaları öğrenmek için bayağı bir zaman gömmek gerekiyor bu da çoğu oyuncunun işine gelmiyor sanırım.

Siege diğer FPS oyunlarına nazaran daha ağır ilerleyen komplike ve taktiksel bir oynanışa sahip olduğundan oyunu,operatörleri ve haritaları öğrenmek için bayağı bir zaman gömmek gerekiyor bu da çoğu oyuncunun işine gelmiyor sanırım.
Doğru. Oyunu anlamaya başlayana kadar çok sıkıcı ama tadını bir aldığında bir daha bırakası gelmiyor insanın. Açıkçası bence sebeplerinden biri insanı gerçekten düşünmeye ve takım halinde çalışmaya zorlaması ve ayrı operatörlerin ayrı becerileri oyuna renk katıyor. Buna ek olarak oyunu tamamıyla ezberlemek imkansız çünkü her zaman farklı savunma yöntemlerine yönelik saldırı taktiği geliştirmek gerekli. Kalıplaşmış taktikleri uygularken bile üzerine bir şeyler koymak gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı