Rainbow Six Siege'i iade etmeli miyim?

CypIosh

Hectopat
Arkadaşlar Rainbow aldım indirimlerde az önce girdim nasıl desem mekanikler falan çok hoşuma gitti ama adamlar beni ben görmeden düşürüyorlar iade edesim geldi hiç adam vuramıyorum neredeyse.

Arkadaşlar Rainbow aldım indirimlerde az önce girdim nasıl desem mekanikler falan çok hoşuma gitti ama adamlar beni ben görmeden düşürüyorlar iade edesim geldi hiç adam vuramıyorum neredeyse.
İade etme bence zaten en başta böyle adamlar gelebiliyor bir zamandan sonra alışıyorsun sen onlara aynı şeyi yapmaya başlıyorsun.

Normal bir düzeyde oynamak için en az 30 saat falan harcaman lazım. Ondan sonra fark ediyorsun yavaş yavaş.

Bende oyuna ilk başladığımda öyleydim fakat bir süre sonra kendimi daha iyi görmeye başladım. YouTube'dan rehber videoları izledim sonra ise e-spor maçları izlemeye başladım. Yani bir süre sonra alışıyorsun sende onlara aynı şeyi yapmaya başlıyorsun. Ben olsam iade etmezdim.

Ben Ultimate sürümünü aldım hocam iyi yapmış mıyım?

Oyun gerçekten zor geldi benzer oyunlara göre size sormak istedim ama biraz düşüneceğim.

Büyük ihtimalle bir odaya girdiğin zaman en köşedeki adamı bile göremiyorsun fov ayarın düşük olduğu için, ayarı yükselt. Oynayışına biraz daha katkısı olur. YouTube'da ayarları hakkında daha çok rehber var, göz at derim.

İade etme 50 saat sonra biraz çözersin noob olursun. Direk girip oynayabilceğin bir oyun değil sabretmen lazım. Sana tavsiyem haritaları ezberle haritayı bilmeden oynayamazsın bu oyunu sürekli vururlar seni ayrıca saldırırken dron kullanmalısın körlemesine bir yere atlarsan orada pusan adam çıkıp vurur seni dron kullanıp gireceğin yerin temiz olduğunu görmen lazım. Bir ipucu daha saldırırken dışarıda ve içeride kameralar vardır onları mutlaka kır savunmadakiler yerini görür kırmazsan kamera yerlerini nerden bileceğim dersen dediğim gibi haritayı ezberlemek zorundasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı