Rainbow Six Siege'ye operatör ekleyecek olsanız özelliği ne olurdu?

Kratos Father

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Thatcher'in imp granede benzeri impact granede gibi patlayan ve belirli alan içerisinde olduğu zaman özellikleri devredışı bırakan savunma operatörü eklemek isterim.

Eksiler:
Smoke'un remote gazı gibi yapışkanlı olacak. Ama remote olmayacak.
İkincil silahları etkilemez.
Bombaları etkilemez.
Frag granede patlama süresinden daha kısa sürede patlayacak ama bu süre içerisinde farkedilirse etkisiz hale getirilebilecek.
Sağlık olarak herhangi etkilemede bulunmayacak.

Artılar:
Birincil silahları süreli olarak kullanılamaz hale getirecek.
Aktif olan operator özelliğini, sınırsız olarak devredışı bırakacak.(Nokk, Ying'in gözlüğü, ve Jackal. Ayrica Lion ve Finka özelliklerini kullanmasalarda yanlarında patladığı gibi sınırsız olarak devredışı kalacak. Bununla birlikte Blitz'in yanında patlaması halinde flash kullanımını sınırsız olarak etkisiz hale getirecek.)
Aktif olmazsa sadece silahın özelliğini süreli olarak devredışı bırakacak.

2 hız, 1 armor ve 1 zorluğu olan operatör, 3 adet cyra isimli özelliğini kemer ile taşıyacak. Kıyafet olarak spor atlet, kalın pantolon, kirli ceket ve teknisyen kasketi takan 32 yaşında Maverick imajında erkek olacak.

Son düzenleme:
Maverick counter lamak için C4 ve kulaklık lazım.
Arctis 5 kulaklığım var. Maverick'in sesini duyuyorum ama bir türlü nereyi açtığını anlayamıyorum. Ubisoft şu saçma saçma şeyler yerine buglar ve ses sorunları ile ilgilense oyun çok daha güzel olacak aslında.

Nanoteknolojik zırhı olsun. Özelliğini açtığında koşma hızı %20 yavaşlasın 6 saniye boyunca yediği damageler %50 azalsın headshot yerse ölmesin 50 damage yesin özelliği devre dışı kalsın 15 saniye özelliği dolmasın. Canı 25 ve altındayken yediği hasarlar %75 azalsın headshot hariç. İnjurken özelliğini açabilsin ve açınca 3 saniye boyunca hiç damage yemesin sürünmek için bir şans olur. Bu özelliği 3 tane ile başlasın ve her dakika yeniden dolsun. Finka boost bastığında ise %50 damage emilimi %60'a çıksın. Echo stunları özellik açıkken yemesin. C4'e tek yemesin.

1 Armor 3 hız attack operatörü.
Bir assault riffle.
Orta mesafe shotgun.

Colt pistol.
Deagle.

Claymore.
Flash.

Nanoteknolojik zırhı olsun. Özelliğini açtığında koşma hızı %20 yavaşlasın 6 saniye boyunca yediği damageler %50 azalsın headshot yerse ölmesin 50 damage yesin özelliği devre dışı kalsın 15 saniye özelliği dolmasın. Canı 25 ve altındayken yediği hasarlar %75 azalsın headshot hariç. İnjurken özelliğini açabilsin ve açınca 3 saniye boyunca hiç damage yemesin sürünmek için bir şans olur. Bu özelliği 3 tane ile başlasın ve her dakika yeniden dolsun. Finka boost bastığında ise %50 damage emilimi %60'a çıksın. Echo stunları özellik açıkken yemesin. C4'e tek yemesin.

1 Armor 3 hız attack operatörü.
Bir assault riffle.
Orta mesafe shotgun.

Colt pistol.
Deagle.

Claymore.
Flash.
Gözlerinden lazer ışın da atsın mı?

Eğer maverick işini bilen bir oyuncuysa kesinlikle onlar yetmiyor.

Bilmiyorum bana göre maverick kolay op kötü yanı silahı çok iyi.

Arctis 5 kulaklığım var. Maverick'in sesini duyuyorum ama bir türlü nereyi açtığını anlayamıyorum. Ubisoft şu saçma saçma şeyler yerine buglar ve ses sorunları ile ilgilense oyun çok daha güzel olacak aslında.

Kulaklıkla alakası yok bu işin ben iPhone kulaklığı ile plat 1'e çıktım. Aççağı yerler belli başlı yerler oynadıkça alışırsın. Custom map açıpta çalışabilirsin.

Bilmiyorum bana göre maverick kolay op kötü yanı silahı çok iyi.

Kulaklıkla alakası yok bu işin ben iPhone kulaklığı ile plat 1'e çıktım. Aççağı yerler belli başlı yerler oynadıkça alışırsın. Custom map açıpta çalışabilirsin.
Kulaklıkla alakası var işte ben açacağı yerleri daha tam bilmiyorum o yüzden ses kasıp anlamam gerekiyor alışana kadar. Hatta daha dün Oregon oynarken başıma geldi adam bir yeri açıyor sesi geliyor yok arkadaş site'ı tavaf ettim zorla buldum. Ses arkamdan geliyor önümü açıyormuş meğer.

Yeni konular

Geri
Yukarı