Rainbow Six’te tehdit edilmek

Wonnick

Hectopat
Daha fazla  
R6 oynuyordum ve yabancı birisi beni tehdit etti. 4 defa vuramamasına rağmen vurdum dedi, beni tehdit etti, Steam profilimden bakıp yaşadığım şehri söyledi. Ne yapacağımı bilmiyorum. Şifremk değiştirdim, IP adresimi değiştirmek için modemi yeniden başlattım. Beni bulabilir mi? Ne yapmalıyım?

Bilmiyorum ilk defa başıma geldi kaçırmaktan veya öldümekten bahsetti çok ciddiye almam ama yaşadığım şehri söyleyince korktum denebilir.

R6 oynuyordum ve yabancı birisi beni tehdit etti. 4 defa vuramamasına rağmen vurdum dedi, beni tehdit etti, Steam profilimden bakıp yaşadığım şehri söyledi. Ne yapacağımı bilmiyorum. Şifremk değiştirdim, IP adresimi değiştirmek için modemi yeniden başlattım. Beni bulabilir mi? Ne yapmalıyım?

Sizi ne ile tehdit etti ki? Ayrıca Steam profilinize açık adresinizi yazmadınız herhalde sizin yüzünüzü de bilmiyor yaşadığınız yere gelse bile o kadar kişi arasında sizi nasıl bulacak?

Bilmiyorum ilk defa başıma geldi kaçırmaktan veya öldümekten bahsetti çok ciddiye almam ama yaşadığım şehri söyleyince korktum denebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı