RAM Arttırmadan HP Pavilion DV5 1260ET Laptopu Hızlandırma

• Konuyu başlatan dost
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 2B

dost

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim laptop hp pavilion dv5 1260et. Bu laptopda 3 gb 800 mhz ddr 2 ram vardı. Ben rami 4 gb yapayım derken ram slotunu bozdum. Yaptırma ile uğraşmadım. Zaten eski laptop. Şu an 2 gb ddr 2 800 mhz ram ile kullanıyorum, sizden rıcam bu ram ile pc'mi nasıl hızlandırırım? Sanal bellek oluşturarak mı? Oluşturarak ise nasıl oluşturabilir ya da sanal bellek kapayarak mı? Kapayarak ise nasıl kapatabilirim? Kısacası bu 2gb ramı 4 gb ya da 6 gb ram gibi kullanmayı sağlayan bir program vs. var mı? Gerçekten pc çok yavaşladı. Şimdiden teşekkür ederim. Windows 8.1. embedded kullanıyorum.

Yardımcı olacak kimse yok mu ?

Aynen hocam bu nedir acaba tam download yaptım bir şey doldu yuvarlak da ama hiç bir şey olmadı sanal bellek bir işe yarar mı ?

Bir şaka yaptım, altına da gerçek düşüncelerimi yazdım. Anlayamıyorsan benim sorunum değil.

Edit: İndirilebilir belleğe gerçekten de inanıyor musun?

Son düzenleme:
Ben sana indirilebilir bellek varmı diye bir soru sormadım ki ''bu ram ile pc'mi nasıl hızlandırırım? Sanal bellek oluşturarak mı? Oluşturarak ise nasıl oluşturabilir ya da sanal bellek kapayarak mı? Kapayarak ise nasıl kapatabilirim? Kısacası bu 2gb ramı 4 gb ya da 6 gb ram gibi kullanmayı sağlayan bir program vs. var mı? '' bak bakayım burada indirilebilir bellek ile ilgili soru varmı nasıl hızlandırabiliriö diyorum yada nasıl sanal bellek oluşturacak vs. bir link vermişssin bunu dene diye absürt ingilizcem ile onu mu anlayacağım kardeşim senden rıcam bir daha şaka yapacaksan benim açtığım yardım konularına cevap yazma teşekkür ederim anlayışın için

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı