RAM değişimi sonrası sistem siyah ekran vermiyor

BayDonut

Hectopat
Daha fazla  
Benim 2 tane 4 GB RAM'im var bilgisayar siyah ekran veriyordu bir tanesini çıkardık artık vermiyor. Siyah ekran bozuk olduğu için mi nasıl düzeltebilirim?

Bir de bozuk RAM'lar performans düşürür mü şu an PC sanki daha hızlı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ne? Düzenleyen mod da kötü düzenlemiş, ekran gelmiyordu RAM'i çıkardınız ve artık ekran geliyor. Siyah ekran bozuk ne demek? RAM bozu olabilir ama yumuşak silgi ile sarı pinlerini silmeyi deneyebilirsiniz. Bir de daha iyi bir Türkçe ile yazarsanız daha çok yardımcı olabiliriz.

Bu ne? Düzenleyen mod da kötü düzenlemiş, ekran gelmiyordu RAM'i çıkardınız ve artık ekran geliyor. Siyah ekran bozuk ne demek? RAM bozu olabilir ama yumuşak silgi ile sarı pinlerini silmeyi deneyebilirsiniz. Bir de daha iyi bir Türkçe ile yazarsanız daha çok yardımcı olabiliriz.

Mod kötü düzenlemiş ben böyle yazmadım 😅. Bilgisayar siyah ekran veriyordu bende bir tane RAM'i çıkarttım artık sorunsuz açılıyor bilgisayar. Bozuk RAM bilgisayar performansını düşürür mü? Ve bu RAM'i nasıl tamir edebilirim.

Mod kötü düzenlemiş ben böyle yazmadım 😅. Bilgisayar siyah ekran veriyordu bende bir tane RAM'i çıkarttım artık sorunsuz açılıyor bilgisayar. Bozuk RAM bilgisayar performansını düşürür mü? Ve bu RAM'i nasıl tamir edebilirim.
Bozuk RAM'i takınca çalışmayacağı için performans düşüremez ancak çıkarttığınızda RAM azalacağı için tabii performans düşümü gözlemlenebilir, sarı pinli uçlarını iki tarafını da yumuşak ya da mavi silgi ile silin.

Yeni konular

Geri
Yukarı