RAM değişimi sonrası Warning hatası

Mert Can1

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarı sorunsuz kullanıyordum. RAM arıza yaptı servise gönderdim, yeni RAM taktılar bilgisayar geleli 1.5 ay civarı oluyor. Geldiğinden beri her açışımda bu şekilde bir yazı çıkıyor. Windows'tan mı oluyor emin değilim ama buraya başlık açtım.

warning.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Keşke hatayı ilk gördüğünüz zaman servisi arayıp sorsaydınız veya geri yollasaydınız.

CMD'ye sfc/scannow yazarak onarım yapın. Daha sonra Defender yardımı ile çevrimdışı tarama yapın. Ayrıca programları ve başlatma seçeneklerini kontrol edin eğer yabancı bir program görürseniz kaldırın. Aynı şekilde C diskinizi de kontrol edin. Disk temizleme yapın.

Böyle bir hata vereceğini sanmam. Açıklama olur genelde veya hata kodu. Yazılımsal olduğu bariz, ayrıca bir virüs taraması yapın.

Herhangi bir virüs yok sistemde virus taraması yaptım ve hata sadece bu şekilde.
CMD'ye sfc/scannow yazarak onarım yapın. Daha sonra Defender yardımı ile çevrimdışı tarama yapın. Ayrıca programları ve başlatma seçeneklerini kontrol edin eğer yabancı bir program görürseniz kaldırın. Aynı şekilde C diskinizi de kontrol edin. Disk temizleme yapın.
Bir virüs taraması yapın.
Ayriyeten CMD'yi yönetici olarak açıp SFC /scannow komutunu girmeyi deneyin.
Defender ile çevrimdışı taramada yaptım windowdun hızlı taramasınıda yaptım virüs vs bir şey yok sfc scannow yaptigimda ise sonuç assagıdaki gibi ne anlama geliyor ne yapmam lazım
Hitman Pro yazılımı ile tarama yapmanı öneririm.

Nasıl kullanılıyor Türkçe rehberi var mı ve ücreteli midir güvenli sekilde ücretsiz indirebileceğim bir link biliyor musun?

Dosya Ekleri

• 20210420_022938.jpg
    20210420_022938.jpg
    284,3 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleme:
Hocam CMD'deki ekranı aynen buraya kopyalar mısınız? Sonuç hakkında araştırma yapacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı