RAM eklemesi sonrası Opera sekmeleri hata veriyor

• Konuyu başlatan YaX
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 34
  • Görüntüleme 1B

YaX

Decapat
8x2 16GB RAM'lerime 8x2 16GB daha ekledim.

Marka: XPG Spectrix D50 8x4 4133mhz

1- Arada Opera sekmeleri hata veriyor.
1642535157118.png

2- 3 defa mavi ekran verdi.
3- Discord uygulaması arada bir kapanıp açılıyor.

Tamamdır hocam. Discord'un sebebi farklı da olabilir. Bir süre kullanın. Discord'u da kaldırıp yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Hocam aslında en başta manuel olarak yapmanızı tavsiye etmiştim keşke en başta görseydiniz neyse geçmiş olsun düzeldiğine sevindim :)

Tamamdır hocam. Discord'un sebebi farklı da olabilir. Bir süre kullanın. Discord'u da kaldırıp yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Photoshop'ta render almak için Enter'a bastığımda tekrardan mavi ekran yedim ve PC açıldığıma tekrar yedim şimdi iste D.O.C.p yani XMP'yi Auto yaptım sanırım 2666MHz ile çalışıyor şu an.

Elle değer girip deneyin. D.O.C.P kapalı olsun. Voltaj olarak da 1,35V verebilirsiniz.

Tamamdır hocam. Deneyin. Olmazsa rehbere de bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamamdır hocam. Deneyin. Olmazsa rehbere de bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkürler hocam. Açıldı bilgisayar, uzun süre kullanım sonrası sorun yaşarsam bu konudan belirtirim.
@Yener K. Selam hocam, 1 Discord kapanıp açılması ve 1 mavi ekran hatası ile karşılaştım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı