RAM fiyatları düşer mi?

Yunus mrk

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba. RAM almayı düşünüyorum ama piyasa bakmayalı uçmuş. Şu anki fiyatlar düşer mi? Hangi sitelerde ne zaman indirimler oluyor bu zamanda RAM alınır mı? Alacağım RAM 3000MHz 8 GB APU sistemine 2. RAM'i alıp sistemi geliştirmek için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu grafiğin gidişatıyla zannetmiyorum düşeceğini ki grafik düşse bile ülkemizdeki aç gözlü kime ne soksam kardır kafasıyla düşünen ölü satıcılarla imkansız gibi.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    14,1 KB · Görüntüleme: 30
@Yunus mrk şuanki fiyatlar yarına göre çok daha ucuz olacak, o yüzden indirimleri takip edip en kısa sürede ne alacaksanız, almanızı öneririm.

Aslında fiyatların artmasının sebebi fırsatçılardan ziyade, kötü yönetim sonucu; TL'nin erimesiyle alakalı bir durum.
Geçen gün dişçiye gitmiş, yaptıracağım bir kaç implant üzerinden anlaşmıştık ancak 3-5 gün geçmeden doktor arayıp fiyatlarda değişiklil olmuş, o yüzden size sunduğumuz fiyat teklifi kurtarmıyor, kusura bakmayın dedi. Ben de aman hocam, zaten bana sunduğunuz fiyat zamlıydı, daha 1-2 ay önce bana çok daha düşük bir fiyat çıkarmıştınız dedim. Bana biz de şaşırdık ne yapacağımızı ve biran effel yaptırın çünkü yine zam gelecek dedi.
Siz de beklemeyin, ne alacaksanız alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı