RAM Kullanımı Hakkında

@İsyankar_47 senin actıgın bir konuyu gordum kitlenme oluyor pc gec acılmaya başladı falan demişsin sorunun nedeni nedir? Donanımsal birşey değildi demi ? Senin sisteminden farklı olacak olan tek şey ekran kartı Asus olan bir sistem kurmayı dusunuyorum.

@İsyankar_47 senin actıgın bir konuyu gordum kitlenme oluyor pc gec acılmaya başladı falan demişsin sorunun nedeni nedir? Donanımsal birşey değildi demi ? Senin sisteminden farklı olacak olan tek şey ekran kartı Asus olan bir sistem kurmayı dusunuyorum.

Evet geçenlerde böyle bir sorun olmuştu. Sorunun nedesi SSD. Bilgisayar geç açılıyordu. Ama kayıt defteri,virüs taraması,başlangıçta açılan programları kapatınca (vs) sorun biraz düzeldi. Ama yine ssd olmadığı için eski haline dönmeye başlıyor. Bilgisayarı ilk topladığım zaman, ışık hızında açılıyordu. Zamanla bu geç açılmaya devam edecektir. Eğer böyle bir sorun yaşamak istemiyorsunuz SSD öneririm. :D

arkadaşlar hiçbir uygulama açık degılken sadece arkaplan da çalısan programlar avg nvdıa gıbı programlar 8 gb ram ın yuzdesel olarak yuzde 25 cıvarı seyredıyor normalmi acaba ?
arkaplanda çalısan programları kapatsak nasıl olur gorev yonetıcısınden yada hangılerını kapatmak gerekır teşekkürler

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı