Satıldı PSU / KASA / DARK HUB / M.2 SSD

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TrimasQue

Kilopat
Yer
Muğla
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
1. ürün VS550 80+ sarı etiket PSU.
Frisby FC9280G Kasa. 3 adet fan ile verilecektir. Kutusu ve köpükleri vardır. İçerisine VS550 PSU koydum. Garantisi yok. Kutusu var. Kendim 2 ay kadar kullandım. 2. el almıştım. Şu an da yatıyor. Herhangi bir sorunu da yok. Sistem parçalarını satmadan testini yaptım. Şu an test edebilme imkanım yok.
Fiyat: SATILDI.

2. ürün Toshiba M.2 SSD
Dell 7577 laptoptan çıkardım. Yerine başka M.2 taktım. Boşa çıktı satıyorum. Sağlık 91. Toplam yazılan veri 9.5 TB. Okuma 550 MB yazma 150 MB.
Fiyat: SATILDI.

3. ürün Dark Aura ARGB Hub.
Neredeyse sıfır gibi. Kodu: DKCHCFK03Hub.
Fiyat: 100 TL İndirim veya kargo dahil değildir. Pazarlık payı yoktur.

Ürünler için fiyatlar az veya çok. Lütfen alt tarafı kirletmeyin. Varsa derdi, tasası, sorusu, merakı olan [email protected] üzerinden ulaşsın.

Son düzenleme:
Fanları ayrı satmayı planlıyorsa 2 adet alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Mail attım size. Kasayı almak istiyorum. Kocaeli'deyim. Son fiyatınız nedir? Kargo parası tahminen ne kadar tutar?

Fanların RGB'si tamamen mi bozuk durumu nedir?
Tamamen bozuk. Birinde sadece 1 adet led yanıyor ve yeşil renk, ötekinde 3 led yanıyor biri beyaz 2 yeşil renk. Garantiye gitmesi gerekiyordu, lakin satıcı faturayı iletmedi. Tamamen zararına satışa koydum. Fan ihtiyacım yok.

Tamamen bozuk. Birinde sadece 1 adet led yanıyor ve yeşil renk, ötekinde 3 led yanıyor biri beyaz 2 yeşil renk. Garantiye gitmesi gerekiyordu, lakin satıcı faturayı iletmedi. Tamamen zararına satışa koydum. Fan ihtiyacım yok.
Fanlar ile ilgili mail attım, geri dönüş yaparsanız sevinirim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı