RAM satarken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Beck

Decapat
Merhaba, yaklaşık 1 hafta önce bilgisayarıma yeni 2x16 Dual kit RAM sipariş verdim. Bilgisayarımda bulunan 2x8 XPG Spectrix D41 RGB 8 GB DDR4 3200 MHz CL16 RAM'leri satmak istiyorum. Hiçbir sorunları yok tertemiz çalışıyorlar, değiştirme sebebim tamamen yeni Dual kit RAM almış olmam. Bu RAM'lere bilerek ilave yapmadım. Her ne kadar aynı marka model alsak bile Dual kit kadar sorunsuz ya da uyumlu çalışmayabiliyor.

Sorum şu bu RAM'ler kutulu ve faturalı, RGB'leri hala ilk günkü gibi ve tertemiz kullanıldı. Sorunları yok alan kişi kesinlikle memnun kalır. Ben bu RAM'i satarken nelere dikkat etmeliyim? Fiyat sizce nasıl olmalı? RAM'lerin durumunu merak eden arkadaşlara fotoğraflarını da gönderebilirim.

Şimdiden teşekkürler.

800 TL civarından koyabilirsiniz. İlana XMP açıkken yapılmış stabilite testi sonuçlarını fotoğraf olarak koyabilirsiniz. Ek olarak fotoğrafları göndermek yerine en başta eklemeniz daha iyi olur.

@Okan Demiray RAM'lerin sıfırı 1500 TL değil.

Ölü fiyatına sat. 100-200 TL için inat edersen aylarca ilanda yatırırsın bu da istediğin ücretin dolar karşısında eriyip başladığın yere geri dönmene sebep olur.

"Çok temiz kullanıldı, her gün ipek mendille silinip kakao yağı ile bakım yapıldı" vb. bunların hepsi boş küme. Hiçbir satıcının lafına güvenilmez çünkü. Önemli olan fiyattır.

Son düzenleme:
800 TL civarından koyabilirsiniz. İlana XMP açıkken yapılmış stabilite testi sonuçlarını fotoğraf olarak koyabilirsiniz. Ek olarak fotoğrafları göndermek yerine en başta eklemeniz daha iyi olur.

@Okan Demiray RAM'lerin sıfırı 1500 TL değil.

2x16 satacak sandım :D

Geri
Yukarı