RAM temizleme programı önerisi

mehdiyev_hafiz

Femtopat
Dostlarım geçen aylarda bir yayıncının kullandığı (mirliva) RAM temizleme programını görmüştüm. Şu an onun ismini bulamıyorum. Bir modu vardı, arka plandayken çalışıyordu ve gerektiğinde otomatik temizliyordu. İsmi a ile başlıyordu (AXC gibi bir şey, uzun ismi vardı).
RAM kullanımı boşta 4-5 GB oluyor. Önereceğiniz bu gibi bir program var mı? Teşekkür ederim.

Dostlarım geçen aylarda bir yayıncının kullandığı (mirliva) RAM temizleme programını görmüştüm. Şu an onun ismini bulamıyorum. Bir modu vardı, arka plandayken çalışıyordu ve gerektiğinde otomatik temizliyordu. İsmi a ile başlıyordu (axc gibi bir şey, uzun ismi vardı).
RAM kullanımı boşta 4-5 GB oluyor. Önereceğiniz bu gibi bir program var mı? Teşekkür ederim.

Virüs var ise temizle ya da windows düşür.

Bu tarz programlar hiç bir işe yaramıyor.
RAM kullanılıyorsa ihtiyaç vardır yapman gereken arkada fazla program açık tutmamak ve eğer gerekiyorsa RAM almak.
Programın adı Advanced Systemcare olabilir mi, eğer öyleyse asla kullanmayın.
Hayır Advanced system care değildi. Yüksek ram kullandıktan sonra her şeyden çıkınca Ram kullanımı azalmıyor, önbellek doluyor. O program baya iş görüyordu

Gereksiz uygulamalar. Sürekli olarak temizleme işlemi uygulayacağı için sistemi daha çok yoracaktır. İlla kullanmak istiyorsanız Google'da arattığınız butun cleanup uygulamaları ayni işlevi görür.

Dostlarım geçen aylarda bir yayıncının kullandığı (mirliva) RAM temizleme programını görmüştüm. Şu an onun ismini bulamıyorum. Bir modu vardı, arka plandayken çalışıyordu ve gerektiğinde otomatik temizliyordu. İsmi a ile başlıyordu (AXC gibi bir şey, uzun ismi vardı).
Mz Ram Booster link : Download Mz RAM Booster 4.1

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı