Çözüldü Ramazan ayı kısıtlamalarında kargolar çalışıyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Önlemler için zaten çok geç bile kaldık. Kapanmamasını isteme sebebim ise babam esnaf. Ne kadar kapanma o kadar az kazanç bizim için. Umarım tam kapanma yerine sıkı denetim ve saatlik cezalar.
Esnaflar bu dönemde çok büyük sıkıntı içinde. Fakat devletimiz onlar için pek kayda değer bir yardım yapmadı. Yıllardır bulunan esnaflar dükkanlarını kapatmak zorunda kaldı. Arkadaşımın dayısının Antalya'da nargile kafesi var, Eylül ayından beri açmasına izin vermiyorlar. Sadece yazın turistler geldiği için açmasına izin verdiler. Onun dışında çok zor durumdalar. Kısacası devlet küçük esnafa pek değer vermedi.

Esnaflar bu dönemde çok büyük sıkıntı içinde. Fakat devletimiz onlar için pek kayda değer bir yardım yapmadı. Yıllardır bulunan esnaflar dükkanlarını kapatmak zorunda kaldı. Arkadaşımın dayısının Antalya'da nargile kafesi var, Eylül ayından beri açmasına izin vermiyorlar. Sadece yazın turistler geldiği için açmasına izin verdiler. Onun dışında çok zor durumdalar. Kısacası devlet küçük esnafa pek değer vermedi.

Maalesef hocam. Bakalım sonumuz hayır olsun inşallah.

Geri
Yukarı