Ramazan geldiğine göre klasik sorulara hazırlanalım

"Sahurda ne yiyorsunuz?" (Biraz zor soru, çalışmak lazım.)
"Sahura kadar ne oynuyoruz?" (Güzel düşünülmüş bir soru. Cevabı sorusu kadar düşündürücü.)
"Ramazan'da gün içinde ne yapıyorsunuz?" (En başta belirtiğim gibi buna da çalışmak lazım.)
"İftara kadar ne yapabilirim?" (Kolay gözüken bir soru ama düşünme lazım.)
1- Ne yemiyorum ki?
2- Arkadaşlarla "Askercilik RP'si" diyeyim.
3- Ne yapıyorsam onu, ülkemin insanları sömürüldüğü için duvara bakarak derin düşüncelere dalıyorum. En sonunda kendimi hüngür hüngür ağlayarak buluyorum.
4- Günlük rutinim, Putin fotoğraflarına bakıyorum, alamadığım ilginç eşyalara "Yahu insanlara bunlara para mı veriyor?" diyorum. Onun dışında bir de 3. sorunun cevabı.

11 ayın sultanı Ramazan geldiğine göre şu sorulara hazırlanalım:

"Sahurda ne yiyorsunuz?" (Biraz zor soru, çalışmak lazım.)
"Sahura kadar ne oynuyoruz?" (Güzel düşünülmüş bir soru. Cevabı sorusu kadar düşündürücü.)
"Ramazan'da gün içinde ne yapıyorsunuz?" (En başta belirtiğim gibi buna da çalışmak lazım.)
"İftara kadar ne yapabilirim?" (Kolay gözüken bir soru ama düşünme lazım.)

Arkadaşlar bu sorulara hızlı hazırlanalım bu sorulardan binlerce gelecek.
1-Peynir,Zeytin,Yumurta, Tost vs. Sahurda Ayran veya Kefir içerim çünkü tok tutuyor.
2-Sahura kadar uyanık kalmıyorum. Kesintisiz uyumak için erken yatıyorum 10 gibi.
3-Derse giriyorum. Boş zamanımı gezerek ve evde oturup video izleyerek geçiriyorum. Bazen uyuyorum.
4-En iyisi uyumak. Ama onun dışında oyun oynayarak, video, film izleyerek geçirebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı