Rampage 600W 80 Bronze güç kaynağı nasıldır?

images.jpeg.jpg

PSU sistemin en önemli bileşenidir bence çünkü sisteme hayatı PSU verir. Bu yüzden PSU'yu paradan kısmayıp kaliteli bir şey almak gerek.

Rampage marka kesinlikle kullanılmamalı. Bir elektrik kesintisinde veya bir enerji dalgalanmasında sizi binlerce liralık zarara uğratabilir. Bu ve türevi marka PSU'lardan dolayı sistemi patlayan çok kişi var.

Sakın almayın. Sonra elektrik kesilince veya durup dururken sistemim yandı diye konu açmak zorunda kalırsınız.

Hocam fiyat performans PSU'su istiyorsanız Aerocool'a bakmanızı öneririm. Soruyu tam okumamışım almışsınız yeni fark ettim. İade edebiliyorsanız iade edin bence.

Çoktan almışsın anlaşılan. Geçmiş olsun. Keşke sorsaydın.

850W Rampage PSU vardı bende RX 580 ekran kartını bile çalıştırırken traktör gibi ses geliyordu PSU'dan ve ısınıyordu 650W Cooler Master PSU ile takas ettim Vega 64 1070 Ti RX 5600XT kartlarını kullandım ne ısındı ne ses çıkardı değiştirmeye bak.

Hocam sistsminize takmayın berbat.
Milyon kere aynı konu açıldı hâla inatla sormaya devam ediyorsunuz hocam arama kısmına Rampage PSU nasıldır diye yazsanıza. Neyse artık uzun uzun yazmayacağım forumdan biri bunu bir fotoğrafla özetlemiş.
1592399711554.png

Arkadaşlar benim 600W Rampage 80+Plus Bronze güç kaynağım var. Sizce iyi mi?
Biz söylemekten gerçekten sıkıldık bunu. Psu olmadan sistem çalışmaz ama bomba koyarak da çalışmaz. İleride anakartım yandı,psu çok sesli, sistemim aniden kapanıyor gibi konular açmak istiyorsanız alın. Yoksa fsp,seasonic,thermaltake,corsair gibi markalara yönelin.

Yeni konular

Geri
Yukarı