Rampage AD-RC9 Tornado laptop soğutucu alınır mı?

Ne alırsan al değişen bir şey olmayacak. Ama almışken fanları açılabilen ve yağlanabilen modellerden almanı tavsiye ederim.

şu modelide düşünüyorum ızgara ortada vebim ama sağ ve sol tarafda ısınıyor tam ona göre bence

Bir de eklemeyi unutmuşum soğutucu stand görevi gördüğü için aynı zamanda bende yaklaşık bir 15 dereceye yakın bir fark yarattı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
webtekno'nunda incelemesi var.
şu modelide düşünüyorum ızgara ortada vebim ama sağ ve sol tarafda ısınıyor tam ona göre bence
Bu modelde hoş duruyor size hangisi uygunsa onu alırsınız.

Bir de eklemeyi unutmuşum soğutucu stand görevi gördüğü için aynı zamanda bende yaklaşık bir 15 dereceye yakın bir fark yarattı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
webtekno'nunda incelemesi var.

Bu modelde hoş duruyor size hangisi uygunsa onu alırsınız.

Benim attığım stand görevi görüyor mu bir de attığım tornado ile farkı nedir?

Benim attığım stand görevi görüyor mu bir de attığım tornado ile farkı nedir?
Sizin attığınızda stand görevi görüyor. Tornado ile farkı ise Tornado 1200 RPM JUO GT RGB ise 1500 RPM yani fanları çok daha güçlü dönüyor ve tornado plastikken üstü alüminyum plaka ki bu da soğutmaya yaklaşık 2 3 derece fark ettiren bir durum artı olarak Juo'da yandada ışıklandırma bulunuyor görünüm açısından güzel duruyor.

Sizin attığınızda stand görevi görüyor. Tornado ile farkı ise tornado 1200 RPM juo GT RGB ise 1500 RPM yani fanları çok daha güçlü dönüyor ve tornado plastikken üstü alüminyum plaka ki bu da soğutmaya yaklaşık 2 3 derece fark ettiren bir durum artı olarak Juo'da yandada ışıklandırma bulunuyor görünüm açısından güzel duruyor.

Attığınız juto da ürün özelliklerinde 1200 RPM gösteriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı