Rampage Chily 240 nasıldır?

kerimozturk

Yoctopat
Daha fazla  
RAM
32GB
Ekran kartı
Radeon 6700 XT
Anakart
Asus B550 F Gaming
İşlemci
Ryzen 5600x
Rampage Chily 240 sıvı soğutma aldım. Nasıldır? Kullanan veya bilgisi olan kardeşim var mı?
Bilgi yok ürünle alakalı, hiçbir yerde. Şimdiden teşekkür ederim.
İşlemcim 5600X.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kötü yapmışsın. Bu forumda genelde Rampage, Gamepower, Game Booster gibi kalitesiz markalar önerilmez. Bu markalar ucuza aldığı ürünlere markasını bastırıp satış yapıyorlar. Fason mal satıyorlar yani. İade etmenizi öneririm.

Rampage markasının hiç bir ürünü 5 para etmez bence.
Rampage markasının "çoğu" ürünü beş para etmeyebilir. Marka değil modellere göre yargılarsanız bazı okey denilebilecek modelleri mevcut. Ama soğutucu konusunda Rampage tercih edilmemesi daha mantıklı.

Rampage markasının "çoğu" ürünü beş para etmeyebilir. Marka değil modellere göre yargılarsanız bazı okey denilebilecek modelleri mevcut. Ama soğutucu konusunda Rampage tercih edilmemesi daha mantıklı.

Rampage markasından çok fazla alışveriş yaptım zamanında, şu anda kullanıyorum ama mecburiyetten. Kulaklık, klavye, mouse kullandım üçünde de sorun yaşadım. Bunu sadece ben söylemiyorum forumdaki diğer metinlere de bakarak anlayabilirsiniz.

Hocam bu forumda Rampage seven olduğunu düşünmüyorum.

Hocam kimsenin para almadıkça bir markanın fanatiği olduğunu düşünmüyorum. En azından fanatik biri önerirse daha iyisini bilen birileri karşı çıkar. Ama Rampage Gamepower gibi markaları bu forumda kimse önermiyor. Gamepower'ın bir tane klavyesi vardı sadece onu öneriyorlar başkada görmedim.

Rampage markasından çok fazla alışveriş yaptım zamanında, şu anda kullanıyorum ama mecburiyetten. Kulaklık, klavye, mouse kullandım üçünde de sorun yaşadım. Bunu sadece ben söylemiyorum forumdaki diğer metinlere de bakarak anlayabilirsiniz.
Ben de kullanıyorum mouse'unu kulaklığını. Mouse'un tekerleği gitti, çok kaliteli bir mouse değil ama yaklaşık 3 küsür senedir kullanıyorum. Ayrıca Drop Plus kulaklığı düşündüğüm kadarıyla tek sorunsuz kulaklığı. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Mikrofonu çok kaliteli. Yalnızda padler soyulmaya başladı. Teknik açıdan herhangi bir problem yaşatmadı. Dediğim gibi aralarında "çoğunlukla" kötü model bulunduğu için yiğidi öldürüyorsunuz. Nadir modellerin hakkını yemeyin.

Ben de kullanıyorum mouse'unu kulaklığını. Mouse'un tekerleği gitti, çok kaliteli bir mouse değil ama yaklaşık 3 küsür senedir kullanıyorum. Ayrıca Drop Plus kulaklığı düşündüğüm kadarıyla tek sorunsuz kulaklığı. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Mikrofonu çok kaliteli. Yalnızda padler soyulmaya başladı. Teknik açıdan herhangi bir problem yaşatmadı. Dediğim gibi aralarında "çoğunlukla" kötü model bulunduğu için yiğidi öldürüyorsunuz. Nadir modellerin hakkını yemeyin.
100 ürününden 5-6 tanesi sorunsuz olan bir markayı ne için önereyim acaba? Tamamen şans işi, Rampage fiyatı düşük performansı sıfır olan bir markadır.

Geri
Yukarı