Rampage Comfort mikrofonum dış sesleri çok alıyor

ErenPLAT

Femtopat
Ben bundan yaklaşık 1 ay önce Rampage Comfort isimli kulaklığı aldım. Ben Twitch'te sık olmasa da yayınlar yapmaktayım ve şöyle bir şey dikkatimi çekti. Normalde kulaklığın kendisini yönetmek için xear Audio Center adında kendisinin bir Drive'ı yani uygulaması var, uygulama çok detaylı ve güzel fakat şöyle bir şey var, ben normalde bilgisayarı açtığımda ve Discord'a girdiğimde herhangi bir klavye mouse sesi karşı tarafa gitmemekte, fakat oyuna girip oyunda mikrofonumu kullandığım zaman birden birden Discord'da ve oyunda direkt klavye, mouse gibi gereksiz sesleri almaya başlıyor. Bunun bir çözüm var mıdır, ya da bir uygulaması falan? Bu arada kulaklığım sadece 1 USB girişi ile bilgisayara bağlanmakta bende USB 3.0 girişini ve 2.0 girişi denedim herhangi bir sonuç alamadım.

Hocam yazılımsal olduğunu da sanmıyorum ben de tıpatıp aynı yazılımı kullanıyorum.

Hocam sizde aynı kulaklığı kullanıyorsanız ^^Remenko^^#0642'i Discord'dan ekleme şansınız var mı acaba?
Kulaklığın yazılımı haricindeki yazılımlar da olabilir bilemem tabii pek hakim değilim.

İnternette satılan pop-filterları alabilirsiniz sanırım fakat yazılımsal gibi duruyor. Servise gönderin derim.

Hocam olay şu sanırım, programda herhangi bir gürültü engelleme gibi bir tuş yok, onun dışında uygulama jak girişli olmadığı için sanırım Realtek tarafından algılanmıyor ve farklı bir cihaz olarak gözüküyor.

Dosya Ekleri

• a.PNG
    a.PNG
    8 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleme:

Geri
Yukarı