Rampage Cornfort nasıldır?

Yasiver

Decapat
Merhaba Rampage cornfortu almaya karar verdim kullanan veya bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi güzel bir kulaklık mı oyun için kullanacağım ara sıra müzik dinlerim arkadaşlarla Discord'dan konuşurum.

Bu modelin mısırdan yapılmış versiyonu mu hocam? Şaka bir yana başka markalara da bakabilirsiniz. Rampage önermem. 🤢🤌☝️🙂
aga rampage önermem gamepower önermem james donkey önermem herkes böyle diyor hangi kulaklığı alayım ki tronsmart sono alacaktım görünüşü ve bass düzeyinden dolayı almadım bu modelin ses düzeyini vb övdüler o yüzden almayı düşünüyorum

aga rampage önermem gamepower önermem james donkey önermem herkes böyle diyor hangi kulaklığı alayım ki tronsmart sono alacaktım görünüşü ve bass düzeyinden dolayı almadım bu modelin ses düzeyini vb övdüler o yüzden almayı düşünüyorum
Kardeşim diğer saydığın markaları kim önermiyorsa onlara söyleyeceksin onları. Nasıldır diye sormanın sebebi belli ki onay almak. Derdin kulaklığın nasıl olduğunu öğrenmek değil. Senin için rahat edecek diye yalan söyleyecek halim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı