Rampage Crack 7.1 kablosuz kulaklık alınır mı?

Bütçe
1000
Rampage forumda çok tavsiye edilen ve önerilen bir marka değil uzun kullanımda sorun çıkarıcağını düşünüyorum daha bilindik markalara yönelebilirsiniz.

1000-1500 TL bütçem var, yıllardır kulak içi AirPods kullanıyorum harici ürün kullanma şansım olmadı, kulak üstü hiç kullanmadım, yeni topladığım sisteme kulaklık alma niyetim var, fiyatlar çok değişiyor bende karar kılamadım açıkçası. Tavsiyelere açığım daha farklı markalar olabilir marka takıntım yok, fiyat performans olması yeterli. Servis desteği en önemlisi.

Rampage urunlerine karsı gösterilen bu davranısı dogru bulmuyorum şahsen. Bir klavyesini bir de 3 yıllık kullanmaya devam ettigim drop Plus urunlerini kullandım. Herhangi bir sorun yaşamadım. Kronik sorunlu olan urunler varsa orasını bilmiyorum. Bu ürün gayet guzel gözüküyor bir kanal incelemesini yaptı ama videoda mikrofon sesi rezalet. Daha sonradan Instagram'da storyde mikrofonu oturtturamadıgını tekrardan bir mik testi paylasacagını belirtti. Testi gördükten sonra alabilirsin bence alınır.

Rampage urunlerine karsı gösterilen bu davranısı dogru bulmuyorum şahsen. Bir klavyesini bir de 3 yıllık kullanmaya devam ettigim drop Plus urunlerini kullandım. Herhangi bir sorun yaşamadım. Kronik sorunlu olan urunler varsa orasını bilmiyorum. Bu ürün gayet guzel gözüküyor bir kanal incelemesini yaptı ama videoda mikrofon sesi rezalet. Daha sonradan Instagram'da storyde mikrofonu oturtturamadıgını tekrardan bir mik testi paylasacagını belirtti. Testi gördükten sonra alabilirsin bence alınır.

Klavye olarak 4 arkadaşımda Rampage marka klavye kullandık uzun bir süre ve hepimiz çok memnunduk. Fakat kulaklık konusunda aynısını söyleyemeyeceğim. En azından benim denediklerim arasında. Yıllar yıllar öncesi 2 tane kulaklığı cızırtı sorunundan ötürü iade etmek durumunda kalmıştım. Daha sonra 1 yıl kadar önce Rampage Orthus aldım onda da aynı sorun vardı fakat dert etmedim. Ne hikmetse sadece oyuna girdiğimde cızırtı yapıyordu. 6 ay kadar kullandım ve daha sonra sağ kulaktan durduk yere ses gelmemeye başladı. Garantiden Rampage Proud modeli ile değiştirildiğini belirtip gönderdiler. Şu an Proud'u kullanıyorum ve aynı cızırtı sorunu bunda da var. Yani işin özeti kullandığım Rampage kulaklıkların hepsinde bir sorun oluştu. Klavye derlerse düşünmeden alabilirim ama iş kulaklığa gelince çok arada bırakıyor beni.

Ben de almayı düşünüyorum çünkü hem fiyatı uygun hem beyaz hem Wireless ve mikrofonunu çıkartıp takabiliyoruz bu çok güzel bir özellik bu fiyata daha iyisi yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı