Rampage Crack kablosuz 7.1 hafif oyuncu kulaklığı alınır mı?

Az önce inceleme fırsatı buldum. Paranıza ve zamanınıza ayrıca kulağınıza değer veriyorsanız bulaşmayın derim.

Neden peki, yani malzeme kalitesi mi kötü?
Şöyle açıklıyayım.
Belirli ürün kategorilerinin bir fiyat bandı vardır. Bu kategori kulaklıkta ikiye ayrılıyor.

Örnek verecek olursak.
Kablolu/Kablosuz.

Bu iki kategorimiz. Bu iki kategorinin belirli bir fiyat skalası vardır.
Örnek verecek olursak; 1500 liralık bir kablolu kulaklık ile 1500 liralık başka bir kablosuz kulaklığın verdiği performans aynı olamaz. Bu günümüz ekonomisi için geçerli.

Günümüzde ülkemizin ekonomisini göz önüne aldığımız zaman, sağlıklı bir kablosuz kulaklık için 2000 liranın üzerinde bir meblağ ödememiz lazım. Burada bahsi geçen kulaklık ise şu an 1000TL bandında.

Diyelim ki, bir kablosuz kulaklık istiyorsun ve bu kulaklığı çok beğendin. Kulaklığın kendisinden çok fiyatını beğendin, çünkü tam alabileceğin miktarda ayrıca kablosuz.
1000 lira ile aldığın kablosuz kulaklıktaki alacağın verimi düşün.
Ben belirli bir süre Barracuda X kullandım. Ben Barracuda X'i aldığım zaman 1169TL idi. Şu an 1700 ile 2000 civarındadır diye düşünüyorum. Bu kulaklık ise 979TL. Orijinal abisi ise 1700TL. Geri kalanını siz düşünün.

Şöyle açıklıyayım.
Belirli ürün kategorilerinin bir fiyat bandı vardır. Bu kategori kulaklıkta ikiye ayrılıyor.

Örnek verecek olursak.
Kablolu/Kablosuz.

Örnek verecek olursak; 1500 liralık bir kablolu kulaklık ile 1500 liralık başka bir kablosuz kulaklığın verdiği performans aynı olamaz. Bu günümüz ekonomisi için geçerli.

Günümüzde ülkemizin ekonomisini göz önüne aldığımız zaman, sağlıklı bir kablosuz kulaklık için 2000 liranın üzerinde bir meblağ ödememiz lazım. Burada bahsi geçen kulaklık ise şu an 1000TL bandında.

Diyelim ki, bir kablosuz kulaklık istiyorsun ve bu kulaklığı çok beğendin. Kulaklığın kendisinden çok fiyatını beğendin, çünkü tam alabileceğin miktarda ayrıca kablosuz.
Ben belirli bir süre Barracuda X kullandım. Ben Barracuda X'i aldığım zaman 1169TL idi. Şu an 1700 ile 2000 civarındadır diye düşünüyorum. Bu kulaklık ise 979TL. Orijinal abisi ise 1700TL. Geri kalanını siz düşünün.
Ama diyorsan ki ben macerayı severim. Güvenilir bir yerden alıp, test edin. :)

Bu arada marka karalamak gibi bir niyetim yok. Böyle markalar insanlara idarelik ekipman ihtiyacını iyi karşılıyor. Hatta son zamanlarda aynı tasarım çizgisinden çıkıp, farklı ürünler çıkarmaları güzel. Ancak kalite hala aynı gibi.

Son düzenleme:
Şöyle açıklıyayım.

Örnek verecek olursak.
Kablolu/Kablosuz.

Ama diyorsan ki ben macerayı severim. Güvenilir bir yerden alıp, test edin. :)

Bu arada marka karalamak gibi bir niyetim yok. Böyle markalar insanlara idarelik ekipman ihtiyacını iyi karşılıyor. Hatta son zamanlarda aynı tasarım çizgisinden çıkıp, farklı ürünler çıkarmaları güzel. Ancak kalite hala aynı gibi.

Hocam sadece fiyat üzerinden teorik bilgi vermişsiniz. Kullanımınızdan da memnun olmadıklarınızı söyleseydiniz keşke.

Hocam sadece fiyat üzerinden teorik bilgi vermişsiniz. Kullanımınızdan da memnun olmadıklarınızı söyleseydiniz keşke.
Kısacası beklentinizi yüksek tutmayın.

Bütçe ufaktan arttırılabilirse belki kablolu bir model ya da G435 alınabilir.

Bu arada evet biraz yüzeysel değinmiş olabilirim.
Kablosuz dediğimiz olay belli bir yerden sonra yapı kalitesi bakımından önemli. Sebebi ise gecikme ve genel olarak ses kalitesi.

Bu modelin 2 tane varyasyonu daha var.
Biri Redragon, diğeri ise Fantech.
Özelliklerine baktığımız zaman abisi olan G435'in empedans değeri daha yüksek. Bu da bize daha iyi bir ses netliği kazandırabilir.

Empedans dediğimiz şey kulaklık ile optimizedir. Her kulaklığın ses netliği farklıdır. Aynı şekilde kalitesi de :).

Biraz daha zamanı var gibi duruyor. Gelen incelemelerin ardından daha detaylı görürüz ama pekte ümitli olduğum söylenemez. Siz yine de araştırmaya devam edin.

Kısacası beklentinizi yüksek tutmayın.

Bütçe ufaktan arttırılabilirse belki kablolu bir model ya da G435 alınabilir.

Bu arada evet biraz yüzeysel değinmiş olabilirim.
Kablosuz dediğimiz olay belli bir yerden sonra yapı kalitesi bakımından önemli. Sebebi ise gecikme ve genel olarak ses kalitesi.

Bu modelin 2 tane varyasyonu daha var.
Biri Redragon, diğeri ise fantech.
Özelliklerine baktığımız zaman abisi olan G435'in empedans değeri daha yüksek. Bu da bize daha iyi bir ses netliği kazandırabilir.

Empedans dediğimiz şey kulaklık ile optimizedir. Her kulaklığın ses netliği farklıdır. Aynı şekilde kalitesi de :).

Biraz daha zamanı var gibi duruyor. Gelen incelemelerin ardından daha detaylı görürüz ama pek de ümitli olduğum söylenemez. Siz yine de araştırmaya devam edin.

Hocam pckolik sitesinde 2200'e Barracuda X (2022) buldum fiyatı da düşünecek olursak hangisi daha mantıklı olur sizce? Uzun süre kullanmayı düşünüyorum.

Hocam pckolik sitesinde 2200'e Barracuda X (2022) buldum fiyatı da düşünecek olursak hangisi daha mantıklı olur sizce? Uzun süre kullanmayı düşünüyorum.
Alternatif varsa farklı modellere yönelin.

Ama çoklu platform gibi şeyler lazım ise Barracuda X.

Arkadaşım kullanıyor aldığına çok pişman. Mikrofonunun rezalet olduğunu ve seste kesilmeler olduğunu söyledi.

Geri
Yukarı