Rehber Rampage direksiyon setleri neden alınmamalı?

Normalde fiyatı 10.000 TL civarı olan Logitech G29 bu firmada ithalatçı garantili olarak 6850 TL’ye satılıyor, ki ikinci ellerden daha ucuz. Firmayı bilen var mı? Logitech’in replikası oluyor mu?

Şu ana kadar replika G29 hiç duymadım. Firma hakkında bir bilgim yok. Ürünün priz tipinin uyumlu olup olmadığını ve voltaj uyumunu sorabilirsiniz isterseniz.

Çok teşekkür ederim. Bahsettiğim Logitech G29’u dün sıfır kutusu ile 6850 TL’ye aldım. Priz Amerikan tipi, dönüştürücü ile kullanıyorum. Kutudan kitapçık vs çıkmadı. Ürünün orijinalliği nasıl sorgulanır fikriniz var mı? Dikkatimi çeken adaptöründe logitech yazmıyor, saffety yazıyor.
Hiç ayar vs yapmadan LFS oynadık, hoşuma gitti. Yalnız pc her açılış-kapanışta direksiyon sağ sol bir dönüyor bu normal mi?

Çok teşekkür ederim. Bahsettiğim Logitech G29’u dün sıfır kutusu ile 6850 TL’ye aldım. Priz Amerikan tipi, dönüştürücü ile kullanıyorum. Kutudan kitapçık vs çıkmadı. Ürünün orijinalliği nasıl sorgulanır fikriniz var mı? Dikkatimi çeken adaptöründe logitech yazmıyor, saffety yazıyor.
Hiç ayar vs yapmadan LFS oynadık, hoşuma gitti. Yalnız pc her açılış-kapanışta direksiyon sağ sol bir dönüyor bu normal mi?
Kalibre yapıyor.

@JakerT4 hocamın dediği gibi normaldir. Set her güç aldığında motorunu kalibre etmek için tam sağ ve sol yapıp kendisini ortalar.

Bazıları inatla Rampage diye diretiyorlar ona hayret ediyorum o çöpe vereceği para ile DFGT alabilirken illa onu alıyorlar sonra. Oyunda görmüyor diye konu açıyorlar. ETS 2'de Microsoft sidewinder setini bile fare olarak görüyor. Rampage'i de fare diye algılayacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı