Rampage Drop kulaklığın mikrofonu sesi iletmiyor

Schlitar

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar daha 30 dk önce Rampage Drop kulaklığını aldım. Kulaklığı bilgisayarıma taktım fakat kulaklığın mikrofonu çalışmıyor. Mikrofonun kulaklığını bilgisayarım algılıyor fakat ses iletmiyor. Nasıl çözerim ben bunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklığı 1-2 aydır kullanıyorum onlar hakkında bir sıkıntım yok en başından beri yankı yapıyor nedense.
Dostum ben şu an fark ediyorum ki sen benim farklı bir konuma yazmışsın bu sorunu ben çözdüm ama biliyorsan bana yankı konusunda yardım edebilirsin.

Bende 3 günden beri kullanıyorum aynı kulaklığı skype görüşmesinde karşı tarafa yankılanıyor ses ve arkadaşlar sürekli bunu dile getiriyorlar. Ne yaptıysam olmadı. Mikrofon özelliklerinden bu cihazı dinle seçeneği kaldırılması lazımmış yankı problemi için fakat yine problemimi çözmedi.

Kulaklığı 1-2 aydır kullanıyorum onlar hakkında bir sıkıntım yok en başından beri yankı yapıyor nedense.
Dostum ben şu an fark ediyorum ki sen benim farklı bir konuma yazmışsın bu sorunu ben çözdüm ama biliyorsan bana yankı konusunda yardım edebilirsin.

Aynı sorun bende de mevcut. Sizin konunuza da yazdım. Çözüm bulabildiniz mi? Ben yarın iade etmeyi düşünüyorum.

Malesef hâla bir çözüm bulabilmiş değilim.

Ben bugün iade için ürünü gönderdim. 2 arkadaşta böyle bi sorun yok. Ben farklı bir satıcıdan tekrar almaya karar verdim zira mikrofonu ve rahatlığı cidden çok güzeldi. Umarım bu üründe de yaşamam bu sorunu.

Ben bu kulaklık hakkında en ufak bir sıkıntı yaşamadım. Açıkçası sesi kısarsanız yankı problemi çözülüyor zaten şu anki günümüzdeki James Donkey Gamepower Rampage ürünlerinde bazılarında bu yankı problemi ön planda benim için çok bir sıkıntı değil 230 TL'ye aldım ve çok da güzel kullanıyorum R36 drop benim için gayet iyi bir kulaklık. Hem mikrofon kalitesi hem de kulaklık kalitesi gayet hoşuma gitti şahsen. Yankı problemini sesi kısarak çözersiniz başka çaresi yok eğer sorun sizde hala çözülmüyorsa video izlerken veya müzik dinlerken Mic mute'layın çare yok :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı