Rampage Drop Plus alınır mı?

Sana göre kötü olabilir bana göre gayet FPS oyuncuları için. Sesin geldiği yeri çok rahat anlayıp ona göre nişan alıyorum ve çıkanı vuruyorum bu kadar basit. Senin becerememiş olman kötü olduğunu anlamına gelmez.

Bir bende olmuyor galiba bu sorun. Sadece CS için değil diğer FPS oyunlarında da.
Hocam bunu ben söylemiyorum, kafamdan atmadım 7.1 FPS oyuncuları için bir kulaklık değildir diye. Genel bir bilgi bu.

Hocam bunu ben söylemiyorum, kafamdan atmadım 7.1 FPS oyuncuları için bir kulaklık değildir diye. Genel bir bilgi bu.
Kaynak atabilir misin o genel bilgiyi? Herhalde bende sorun var 7.1 açıkken çok rahat oynadığıma göre.

HL 1 ve CS 1.5'ten beri FPS oyunları oynarım son 4 senedir sanal 7.1 kulaklık kullanıyorum ve 1 kez bile kapamadım 7.1'i.

Şuan kulağımda drop plus var. Kesinlikle rampage'in en iyi kulaklıklarından biridir. Sorularınızı sorunuz.
Bu arada rampge hakkında önyargıları bu kulaklıkla kırabilirsiniz. Hayatında markayı kullanmayanlar yorum yapıyor. Klavyem de kulaklığım da Rampage. klavyeyi 3 yıldır kullanıyorum.

Hocam kaynaktan değil birçok profesyonel FPS oyuncusu arkadaşlarım var, bunlar 7.1 tavsiye etmiyorlar.

Profesyonelden kastınız e-spor ise ben e-sporcu değilim belki turnuvalarda bir dezavantajı vardır, casual bir oyuncuyum kafama eser oyuna girer 2-3 el atar ve çıkarım. 7.1 ile de çok rahat ses kasabilirim bu zamana kadar hiç ses karmaşası yaşamadım bir sorunda yaşamadım.

Yani yanlış anlama hocam ama senin arkadaşlarının öyle demesi doğru olduğu anlamına gelmez. Eğer elinde kayda geçer bir kaynak varsa link at bakayım diğer türlü benim için hiçbir anlamı yok çünkü bende diyorum ki "ben bu zaman kadar sorun yaşamadım". Hani yanlış ses kasıp ölsem tamam diyeceğim evet 7.1 ses karmaşası yapabilir ama yaşamadım yani.

Senin sözüne mi inanayım yoksa kendi yaşadığım tecrübeye mi?

Profesyonelden kastınız e-spor ise ben e-sporcu değilim belki turnuvalarda bir dezavantajı vardır, casual bir oyuncuyum kafama eser oyuna girer 2-3 el atar ve çıkarım. 7.1 ile de çok rahat ses kasabilirim bu zamana kadar hiç ses karmaşası yaşamadım bir sorunda yaşamadım.

Yani yanlış anlama hocam ama senin arkadaşlarının öyle demesi doğru olduğu anlamına gelmez. Eğer elinde kayda geçer bir kaynak varsa link at bakayım diğer türlü benim için hiçbir anlamı yok çünkü bende diyorum ki "ben bu zaman kadar sorun yaşamadım". Hani yanlış ses kasıp ölsem tamam diyeceğim evet 7.1 ses karmaşası yapabilir ama yaşamadım yani.

Senin sözüne mi inanayım yoksa kendi yaşadığım tecrübeye mi?

Açıkçası ben de 7.1 kullanıyorum ve ben de ses kastığımda hiç yanılmadım. Doğru söylüyorsunuz bence.

Şuan kulağımda drop plus var. Kesinlikle rampage'in en iyi kulaklıklarından biridir. Sorularınızı sorunuz.
Bu arada rampge hakkında önyargıları bu kulaklıkla kırabilirsiniz. Hayatında markayı kullanmayanlar yorum yapıyor. Klavyem de kulaklığım da Rampage. klavyeyi 3 yıldır kullanıyorum.
Hocam sorumu sorayım. Malzeme kalitesi nasıl? 7.1 olmasının avantajını gördünüz mü? Seste %100'e alınca yırtılma oluyor mu? Bu sorduklarımı objektif bir şekilde değerlendirirseniz sevinirim.

Hocam sorumu sorayım. Malzeme kalitesi nasıl? 7.1 olmasının avantajını gördünüz mü? Seste %100'e alınca yırtılma oluyor mu? Bu sorduklarımı objektif bir şekilde değerlendirirseniz sevinirim.
Tek tek cevaplıyayım. Öncelikle malzeme kalitesi gayet güzel. Özellikle de kulak pedleri çok rahat. Valorant oyununda 7.1 desteği yok ve csgo oyununda var. Belki counter strike oyununun ses motoru daha iyidir ama çok fark ettiriyor. %100 alınca rahatsız etmiyor ama yırtılma olayını ve ne demek olduğunu bilmiyorum yorum yapamayacağım kusura bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı