Rampage Drop Plus incelemesi

4 aylık tecrübelerime göre sıraladım. Öncelikle sade ve güzel kulaklık ama bazı artıları ve eksileri var.

Artıları
1- Mikrofonu gayet güzel Twitch yayını veya YouTube'da video çekmek için kullanabilirsiniz.
2- Benim gibi aşırı bass sevmeyen biriyseniz bassları tatlı bir şekildi veriyor.
3-Müzik dinlerken sesi oyuncu kulaklığı değil de müzik kulaklığı gibi hissettiriyor.

Eksileri
1- Gerçek 7.1 değil, sanal 7.1 bu da rekabetçi oyunlarda büyük bir eksi.
2- Uzun kullanımlarda hem kulağınızı hem başınızı ağrıtabilir.

Ben bu kadar olumlu ve olumsuz özelliklerini gördüm. Size bir tavsiye bu paraları bu kulaklıktan daha güzel kulaklıklar var. Rampage almayın aldırmayın!

Kimsenin umrunda değil sanki başı ağrıması, alıp duruyorlar. 1.5 senedir Gamepower Medusa kullanıyorum artık kulaklarımı hissetmiyorum arkadaşlar bu ağrı öyle hafif bir şey değil kafanızda gülle taşıyorsunuz.

1- Gerçek 7.1 değil, sanal 7.1 bu da rekabetçi oyunlarda büyük bir eksi.
Bu bir eksi değil. Gerçek 7.1 kulaklık piyasada çok az ve olanlar da çok pahalı. 1000 liralık Corsair kulaklık bile sanal 7.1 kullanıyor

Gerçek 7.1 olan zaten birkaç kulaklık var, eksi olarak sayılacağını düşünmüyorum. Bu bütçede hangi kulaklık bundan daha iyi? Kulaklığı övmüşsünüz ama en sonunda "Rampage almayın aldırmayın!" Demişsiniz anlamadım o kısmı.

Oyun oynarken ses kalitesi o kadar iyi değil daha ucuz kulaklıklar da kullandım bu kadar kötü değildi. Nasıl anlatacağımı bilmiyorum ama biraz boğuk geliyor.
Gamepower Medusa'da kullandım ama onun verdiği ses en azından daha canlıydı.

Geri
Yukarı