Rampage flat mesh nasıldır?

memo89

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar N11 sitesinden Rampage flat mesh kasasını sipariş ettim. Kasanin önü tamamen mesh panel soğutması nasıl olur? 4 adet Rainbow fanla beraber geliyor. Bende de 2 adet Rainbow fan var, onları da kasasının üst kısmında konumlandırma yapacağım. Nasıl olur?

Dosya Ekleri

• FLAT_MESH_00.jpg
    FLAT_MESH_00.jpg
    119,8 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı fiyata DarkFlash Pollux gibi kasalar da vardı ama neyse. Mesh olduğu için hava akışı konusunda sorun yaşatacağını düşünmüyorum, fanların CFM değerlerine de bağlı tabi. Ek olarak 2 fan daha ekleyecekmişsiniz, hava akışının kötü olması beklenemez bu durumda. Kablolama kanalları nasıl bilmiyorum, malzeme kalitesi olarak da bir şey beklemeyin.

Hocam o modelde kronik ses sorunu var, onun dışında bir problem yok. İşinizi görür.
Diğer parçalarınız ne?

Ryzen 3 3100 ASUS ROG STRIX GTX 1650 Super ve 16 GB RAM mevcut.
Aynı fiyata darkflash Pollux gibi kasalar da vardı ama neyse. Mesh olduğu için hava akışı konusunda sorun yaşatacağını düşünmüyorum, fanların CFM değerlerine de bağlı tabii. Ek olarak 2 fan daha ekleyecekmişsiniz, hava akışının kötü olması beklenemez bu durumda. Kablolama kanalları nasıl bilmiyorum, malzeme kalitesi olarak da bir şey beklemeyin.

Hocam aldığı yorumlara bakarak aldım kasayı. 5 üzerinden tam puan almış yorumlarda.
Kasa olarak ise idare eder. PSU için Rampage sakın kullanmayın.

RX 5500 XT benim ekran kartı 1650 Super seninkinden daha performanslı:)

Dosya Ekleri

• 8898369650738.jpg
    8898369650738.jpg
    14,2 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleme:
RX 5500 XT benim ekran kartı 1650 Super seninkinden daha performanslı:)

Dostum damarıma bastın birincisi benim ekran kartım RX 5500 XT değil. İkincisi RX 5500 XT 8 GB versiyonu performansta 1650S'i %10 gibi büyük bir farkla geçiyor. 4 GB'lık versiyonu ise 1650S ile baş başa. Yani seni üzmek istemem ama 1650S'in 5500XT'den iyi yani yok.

Dostum damarıma bastın birincisi benim ekran kartım RX 5500 XT değil. İkincisi RX 5500 XT 8 GB versiyonu performansta 1650S'i %10 gibi büyük bir farkla geçiyor. 4 GB'lık versiyonu ise 1650S ile baş başa. Yani seni üzmek istemem ama 1650S'in 5500XT'den iyi yani yok.

Ben sürücü ve yazılımlar açısından tercih ettim. AMD ne yazık ki bu konuda geride.
Ben sürücü ve yazılımlar açısından tercih ettim. AMD ne yazık ki bu konuda geride.

Senin ekran kartı ne hocam?

Geri
Yukarı