Rampage Fury X Wireless 580 TL!

Rampage Gamepower James Donkey gibi markalar nedense çok kötüleniyor kendi kulaklığım da Rampage gayet memnunum ülkemizde maalesef herkes HyperX SteelSeries Razer vs. alamıyor ya da eskiden alabiliyorsa bile şu anda alamıyor fiyatlar ortada doğal olarak insanlar fiyat performans ürünlere yöneliyor bende öyleyim lütfen insanların aldığı ürünleri kötülemeyin.

Rampage Gamepower James Donkey gibi markalar nedense çok kötüleniyor kendi kulaklığım da Rampage gayet memnunum ülkemizde maalesef herkes HyperX SteelSeries Razer vs. alamıyor ya da eskiden alabiliyorsa bile şu anda alamıyor fiyatlar ortada doğal olarak insanlar fiyat performans ürünlere yöneliyor bende öyleyim lütfen insanların aldığı ürünleri kötülemeyin.
Ürün kötüyse kötülenir, biz demiyoruz ki her ürünü kötü. Kötü olanlara laf ediyoruz zaten.

Redragon, Gamenote gibi Rampage fiyatına satılan kaliteli markalar var zaten.

Ama böyle yaparak müşterilerin ilgisini az da olsa çekebiliyorlar.

Uydu kanallarında bağıra bağıra sahte bal, cinsel güç artırıcı, telefon, romatizma kremi vb. satmaya çalışan adamlarla aynı mantık aslında. Yaşlılar onlara inanıyor, gençler bunlara sistem aynı.

7.1 sanal diye tahmin ediyorum.
Hocam piyasadaki sınırlı sayıda istisna(Şuan piyasada bulabildiğim sadece bir kulaklık var ve bunun fiyatı 300 doların üstünde.) dışında sanal olmayan 7.1'li kulaklık yok.

7.1 terimi, kulaküstü kulaklıklarla beraber anılmaya başlanmış bir terim de değil zaten. Ev sinema sistemleriyle beraber ortaya çıkmış bir terim. 7, hoparlör sayısını; 1 ise subwoofer'ı temsil ediyor.
Images(1).jpeg

Yani bende 7.1 var diyen kulaklıkların neredeyse hepsi, kulak başına 1'den fazla sürücü bulundurmayıp, bu ev sinema sistemlerinin deneyimini yazılımla simüle etmeye çalışıyor. Bu söylediklerime herkesin aklına gelen kulaklık üreten büyük markaların hepsi dahil.

Yanlış anlamayın bu kulaklığı savunmuyorum. Sadece forumda sık karşılaştığım bir yanlışı düzeltmeye çalışıyorum.

Geri
Yukarı