Rampage Fury Z alınır mı?

KadirCakay

Centipat
Daha fazla  
Kablosuz ve aynı zamanda pilsiz çalışan Gaming mouse arıyordum. Bu mouse denk geldim, incelemeler iyi. Alıp kullanan varsa görüşlerini yazabilir mi? Şu anki fiyatını hak ediyor mu, kronik sorunu var mı vs?

Neden alınmaz bir de onu yazarsanız sevinirim.
Ben söylim 2 hafta önce aldım 1 hafta kullandım ve sol tık her basmada veya basmasam bile küçük temasta gıcırdıyor hemde baya yüksek sesli ve sağ tuş sanki yerinden çıkacak gibi oynuyor. Herhangi bir hasar vermedim, bu tuşlar çıkartılıyor hadi çıkartırken sorun oldu diyeyim çıkarmadım da. Onun harici sensör güzel sadece o kadar. İade ettim şimdi.

Kablosuz ve aynı zamanda pilsiz çalışan Gaming mouse arıyordum. Bu mouse denk geldim, incelemeler iyi. Alıp kullanan varsa görüşlerini yazabilir mi? Şu anki fiyatını hak ediyor mu, kronik sorunu var mı vs?

Aldın mı bilmiyorum ama ismi gördükleri gibi alınmaz yazan kesim fazla popüler burada. Belki alacaklara faydam dokunur. Evet Rampage kaliteli bir marka değil lakin Logitech veya SteelSeries gibi markaların bile çok dandik ürünlerini gördüm. O yüzden markaya değil ürüne bakın. Kullanılan Switch'ler Omron ve sensör olarak da pixart 3335 kullanıyor. Bunlar kaliteli markalarında kullandığı bileşenler. İnternetten baktığında şu sensör birçok büyük markanın kendi ürününe koyduğu sensörden iyi. İşin neticesinde kesinlikle kaliteli üreticilerle kaliteli mouse çıkaran Rampage'nin bu ürünü denenmeye değer.

Yeni konular

Geri
Yukarı