Rampage Hydra R6 Plus alınır mı?

HeraklesTR

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese merhaba arķadaşlar hayırlı ramazanlar.
Yakın zamanda yeni bir klavye alacağım ve Rampage R6 Hydra Plus düşünüyordum lakin forumda birçok kişi bu markayı tavsiye etmiyor, kullanan arkadaşlar varsa eğer lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

Klavye tavsiyelerine açığım hayırlı günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Model olarak gayet kullanışlı ve mekanik klavye olmasına rağmen uygun fiyatlı bir klavyedir. Marka yüzünden kötüleyenlere bakmayın. Çoğu klavyede bu modelde olduğu gibi ses kısmak için multimedia kumandası bulunmuyor. Kendim Hydra R6 modelini kullanıyorum gayet kullanış olarak çok rahatlık veriyor.

Model olarak gayet kullanışlı ve mekanik klavye olmasına rağmen uygun fiyatlı bir klavyedir. Marka yüzünden kötüleyenlere bakmayın. Çoğu klavyede bu modelde olduğu gibi ses kısmak için multimedia kumandası bulunmuyor. Kendim Hydra R6 modelini kullanıyorum gayet kullanış olarak çok rahatlık veriyor.
Ne zamandır kullanıyosunuz hocam bir sıkıntısını gördünüzmü.

6 ay falan oluyor. Bir sıkıntısını görmedim. Dediğim gibi bana göre klavyede kullanışlı olması daha önemli. Daire içinde belirttiğim gibi ses multimedia kumandası gerçekten çok kullanışlı.Sürekli oyunlarda vs elim hep orada diyebilirim. Çoğu bilinen marka klavyelerde yok . Mavi switch çok ses çıkarıyor diye geceleri rahatsız etmesin diye red switch aldım. Onun dışında diğer klavyelerden bir farkı yok tuşlar ve kalite açısından. Bilek desteği plastik deri kaplama değil benim kullandığım modelde. Eksi bir yönü değil ama kullanışlık açısından. Gövde malzemesi metal kaplama.
Kulaklık ve fare konusunda bir yorum yapamam hassas bir konu çünkü. Oyunlarda ses kasma ve aim alma gibi işlevlerden dolayı.

Dosya Ekleri

• 9586687868978.jpg
    9586687868978.jpg
    19 KB · Görüntüleme: 124
6 ay falan oluyor. Bir sıkıntısını görmedim. Dediğim gibi bana göre klavyede kullanışlı olması daha önemli. Daire içinde belirttiğim gibi ses multimedia kumandası gerçekten çok kullanışlı.Sürekli oyunlarda vs elim hep orada diyebilirim. Çoğu bilinen marka klavyelerde yok . Mavi switch çok ses çıkarıyor diye geceleri rahatsız etmesin diye red switch aldım. Onun dışında diğer klavyelerden bir farkı yok tuşlar ve kalite açısından. Bilek desteği plastik deri kaplama değil benim kullandığım modelde. Eksi bir yönü değil ama kullanışlık açısından. Gövde malzemesi metal kaplama.
Sağolun hocam bende hunter enigma kullanıcısıydım neredeyse aynı klavyeler o yüzden büyük ihtimalle alacağım.

500 tl civarı hocam yeni bilgisayar ve ekipmanlar alıcam hersey tamam sadece klavye bakıyorum
Klavyeyi kullanmaya başlayalı 1 ay falan oldu,
Sırf Rampage markasının bazı failleri yüzünden tüm ürünlerini kötüleyemezsiniz.
Günümüzde Gamepower Warlock bile 250 fiyat bandıydaken Hydra R6 Plusun 500 civarında olması kadar doğal bir şey yok.
Madem kullanmadınız bilmiyorsunuz,
Kullanacaklara,kullanmak isteyenlere engel olmayın.

Günümüzde Gamepower Warlock bile 250 fiyat bandıydaken Hydra R6 Plus'un 500 civarında olması kadar doğal bir şey yok.
Kullanacaklara, kullanmak isteyenlere engel olmayın.

Kesinlikle katılıyorum her türlü ürünü kullanmadan etmeden burada kötüleyen insanlar var tamam Rampage alt sınıf bir marka ama bu bütçelerde alınabilecek bir ürün.

Günümüzde Gamepower Warlock bile 250 fiyat bandıydaken Hydra R6 Plusun 500 civarında olması kadar doğal bir şey yok.
Kullanacaklara,kullanmak isteyenlere engel olmayın.
Size katılmıyorum çünkü insanların diğer insanların almasını engellemesinin sebebi %100 sorun çıkacak şekilde değil, marka basma prensibi ile çalıştığı için bu riskin çok daha yüksek olması. Elbette şans işi ama Rampage'de biraz daha zor bir ihtimal.

Yeni konular

Geri
Yukarı