Rampage Hydra R6 vs Rampage KB19 manly

RowLex

Decapat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Arkadaşlar 2 tane klavye arasında kaldım. İlki Rampage Hydra R6 ikincisi Rampage KB19 manly. Sizce hangisi ya da başka öneri var mı?

Bütçe 300 biraz.
Aşılabilir.

Tkl outemu Red;

Tkl outemu Blue;

Tam boy outemu Blue Switch;

Tkl outemu Red;

Tkl outemu Blue;

Tam boy outemu Blue Switch;
Bu üçü arasından k551 i sevdim ama o da blue switch ve stokta yok red switch olanı var mıdır bunun?

Bu üçü arasından K551'i sevdim ama o da Blue Switch ve stokta yok Red Switch olanı var mıdır bunun?

Redragon Vara Mekanik Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe linki düzelteyim fark etmedim stokta bulunmadığını.

Kumara var Redragon Kumara Işıklı Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ancak o da tkl onu alabilirsiniz ama illa tam boy olsun Red Switch olsun derseniz bütçeyi arttırarak Monster Pusat K3 Pro Mechanical Gaming Keyboard | Monster Notebook bunu alabilirsiniz.

@MisakiTaro Pusat K3 kullanmakta Monster Pusat K3 Pro klavye incelemesine bakabilirsiniz. Yay sesi ortaya çıkmış başlarda sonra bu ses azalmış dediğine göre.

Pusat şu anda hiçbir yerde yok galiba bulamadım link bir de Razer Cynosa V2 Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunu buldum sizce nasıldır?

Parasına 1 gram bile değmeyen bir klavyedir kendisi. Tek özelliği var o da RGB olması tamamen membran tul yapısına sahip ona vereceğin para yerine 100 daha eksilt Cynosa Lite al keyfine bak.

Redragon Kumara Işıklı Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe kumara al geç tkl ama yapacakta bir şey yok Red Switch sonuçta.

Geri
Yukarı