Rampage ICED120 vs Snowman T6 Ultra

Gratnom

Decapat
Merhabalar, stok soğutucu kullanıyorum. İşlemcim R5 2600 ve overclock ile 4.0 GHz'e yükselttim, PUBG oynarken 65 derecenin üstüne çıkmıyor fakat stres testi yaptığım zaman 85 dereceleri çok rahat bir şekilde görüyor.

Rampage ICED120 340TL civarında.

T6 Ultra 200TL civarında.

Sorum şu şekilde;
Sizce hangisini almalıyım? Veya aralarında çok fazla performans farkı var mı? Siz olsanız hangisini alırdınız?

(Çok fazla bütçe ayıramayacağım alacak ekipmanlarım var. Bu fiyatların yeterli olacağını düşünüyorum)

350 TL o Rampage soğutucuya verene kadar, aynı paraya bunu alabilirsiniz. Oldukça kaliteli bir soğutucudur. Ürün:

İlla ikisi arasında kaldıysanız da, Snowman T6 öneririm. Belki biraz önyargılı bir yaklaşım olacak fakat, ben böyle önemli bir konuda Rampage gibi bir markaya güvenmezdim.

Hocam, bütçe artmazsa T6 Ultra alın. Rampage o para etmez. Bütçe varsa elbette Arctic.

Bütçem 200TL olsaydı Snowman alınabilirdi ama 350TL bütçe varsa Rampage almayın. Arctic var, Rampage'de kimmiş.

Rampage markasının hiç bir ürününü hiç bir şekilde önermem.
Kabaca ve kısaca şu şekilde özetleyebiliriz;
75TL'ye Snowman M200.
200TL'ye Snowman T6.
350TL'ye Arctic Freezer 34.
500TL'ye Arctic Freezer 34 Duo.
650TL'ye Deep Cool Gammaxx L240 V2.
950TL'ye SilverStone PF240.
1200TL'ye SilverStone PF360.

Rampage konuda geçen soğutuculardan daha iyi soğutur çünkü 6 bakır borusu ve iki fanı var. Artic'te bu sayı 4'e 1. RGB ışıklandırma arıyorsanız Rampage'i alabilirsiniz.
Gerçekten şu iki olaydan nefret ediyorum. Rampage markaysa kötüdür mantığı ve mesaj, beğeni kasmak için atılmış kopyala-yapıştır yorumlar. 6 bakır kablo geçen daha kötü, 4 bakır kablo geçen daha iyi soğutacak. Vay be.

Geri
Yukarı