Rampage K29 Thunder İncelemesi

Ocak ayında almış olduğum kulaklık markası Rampage K29 Thunder Mikrofonlu Gaming Oyuncu kulaklık Işıklı RM-K29'dır. Kulaklık gerçekten çok iyi, fiyatının hakkını fazlasıyla veriyor. Dışarıya çok az ses veriyor. Şöyle de fazla veriyor. Kulağınızdan çıkarıp dışarıda dinlediğinizde fazla veriyor ama kulağınıza takıp dinlediğinizde dışarıya çok az ses veriyor. Bunu telefonunuzdan ses kayıt açıp anlayabilir veya yanınıza evinizden anne, baba, kardeş çağırıp deneyebilirsiniz.

Mikrofonu gerçek, çok net bir şekilde iletiyor. Kulaklığı uzağa koysam bile buradan konuşsam yine de ses net bir şekilde gidiyor. Mikrofonu aşağı, yukarı, sağa, sola istediğiniz gibi oynatabiliyorsunuz. Kablosu uzun, ayağıma takıldığı oldu. Kulaklık 2-3 kere yere düştü. Kulaklık gerçekten sağlam. Masaya kenarlarını çarptırdım istemsizce, ara ara oldu, hiçbir şey olmadı.

Kulaklıkta stereo ses sistemi özelliği var. Birçoğunuz bunu bilir, ses ne taraftan geliyor ise kulaklığa da o taraftan geliyor. Mesela sağ taraftan konuşan birinin sesi kulaklığın sağ taraftan geliyor, soldan taraftan konuşan biri içinde sol taraftan geliyor. Bunu özellikle oyun oynarken anlayabiliyorsunuz.

Kesinlikle öneriyorum. Kulaklığın LED'i de var, bu da bir artısı. Linkini de bırakıyorum, isterseniz alabilirsiniz. Markayı kötüleyen sayısı bir hayli yüksek, ben de hiç şikayetlere bakmadan direkt almıştım kulaklığı. Gayet de memnunum. İsteyen bu linkten alabilir. (Kendi incelememdir, tam bir F/P...)

Kardeşim selam aleyküm bende bu kulaklığı daha yeni aldım ama sesi az çıkıyor sebebi nedir?

Kurunuz. Ondan sonra tekrar bakalım. Anakartınız markası ne ise Google'a yazarak aratınız. Sonrasında kullandığınız markanın sitesinden destek bölümüne gelip ses sürücüsünü indiriniz.

Kurunuz. Ondan sonra tekrar bakalım. Anakartınız markası ne ise Google'a yazarak aratınız. Sonrasında kullandığınız markanın sitesinden destek bölümüne gelip ses sürücüsünü indiriniz.

Hocam biraz arttı eskisine göre ses efektleriden falan ayar yapmamız gerek mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı