Rampage KB-310 set ve Rampage RM-K1 kulaklık için 526 TL verilir mi?

Makaleler
32
Daha fazla  
Rampage KB-310 klavye mouse set, Rampage RM-K1 kulaklık için 526 TL verdim. Kazık yedim mi sizce? Kulaklıktan memnunum fare de güzel fakat klavyenin boyası çıktı birkaç tarafından. Hepsini 1 ay önce almıştım. Gittiğimde bunları önermişlerdi.

Rampage KB-310 klavye, mouse:

Rampage RM-K1 kulaklık:

Rampage KB-310 klavye mouse set, Rampage RM-K1 kulaklık için 526 TL verdim. Kazık yedim mi sizce? Kulaklıktan memnunum fare de güzel fakat klavyenin boyası çıktı birkaç tarafından. Hepsini 1 ay önce almıştım. Gittiğimde bunları önermişlerdi.

Rampage KB-310 klavye, mouse:

Rampage RM-K1 kulaklık:

Hocam 1.si evet kazıklanmışsınız; 2.si Rampage pek güzel bir marka değildir. kendisi uzun kullanım için önerilmez. Rampage, Everest vb. gibi markalar eğer uzun yıllar kullanacaksanız; Corsair, SteelSeries, Logitech vb. gibi markaların kullanılması gerekir.

Hocam 1.si evet kazıklanmışsınız. 2.si Rampage pek güzel bir marka değildir. Kendisi uzun kullanım için önerilmez. Rampage, Everest vb. gibi markalar. Eğer uzun yıllar kullanacaksanız, Corsair, SteelSeries, Logitech vb. gibi markaların kullanılması gerekir.

Çok mu kötü hocam? Pek anlamadığım için direkt bunu önerdiler aldım. Rampage'nin Everest'in modeli olduğunu o zamanlar bilmiyordum. Ondan aldım. 😞

Çok mu kötü hocam? Pek anlamadığım için direkt bunu önerdiler aldım. Rampage'nin Everest'in modeli olduğunu o zamanlar bilmiyordum. Ondan aldım. 😞

Hocam ben bir tane Everest mouse alacaktım 1 ay sonra bozulur derler Rampage'de zaten Everst'in markası, galiba sizinki de 1 ay dayanır.

Hocam ben bir tane Everest mouse alacaktım. 1 ay sonra bozulur derler Rampage'de zaten Everest'in markası, galiba sizinki de 1 ay dayanır.

Salladınız bence hocam. Zaten 1 ay oldu kullanalı. :D Şu anlık sadece klavyenin boyası biraz gitti. O da çok abartı değil enter tuşu vs. kulaklık hâlâ ilk gün gibi. Çok uzun gitmez zaten.

Salladınız bence hocam. Zaten 1 ay oldu kullanalı. :D şu anlık sadece klavyenin boyası biraz gitti. O da çok abartı değil enter tuşu vs. kulaklık hâlâ ilk gün gibi. Çok uzun gitmez zaten.

Hocam forumda Everest markası hakkında çok şikayet duydum Rampage'de onun alt markası olduğundan sizinki de 1 ay dayanır diye düşündüm.

Geri
Yukarı