Rampage KB-RX63 Atom klavyede tuşlar yazı yazmıyor

reazyy

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Rampage KB-RX63 atom markası klavyem var ve bir anda kilitlendi tuşlar yazı göndermiyor bilgisayara, klavye rengi değişebiliyorum fakat bilgisayara işlemiyor.

Klavye kısayolları ile bir şey yapmış olabilirsiniz.

Eğer böyle bir şey söz konsu değilse forumcak söylediğimiz "Rampage alınmaz!" gerçeği bir kez daha doğrulanmış oluyor.

Garantisi var ise yollayın, yoksa çöpe atın.

Bu günlerde böyle konular artmaya başladı hepsini ekran görüntüsü alıp rampage ve Gamepower öneren yada savunan konulara atmak lazım :)

Bu günlerde böyle konular artmaya başladı hepsini ekran görüntüsü alıp rampage ve Gamepower öneren yada savunan konulara atmak lazım :)
Tabikide hocam ben fare almıştım rampage alttaki şu siyah şeyler yontulmuş gibiydi mouse padde sorun var gibi gözükebilirde şimdi aldığım corsair katar pro mousemde sorun yok hiç

Tabikide hocam ben fare almıştım rampage alttaki şu siyah şeyler yontulmuş gibiydi mouse padde sorun var gibi gözükebilirde şimdi aldığım corsair katar pro mousemde sorun yok hiç
Sevindim adınıza hocam, elektronik şans işidir biryerde. Fakat yinede garantilerinin desteklerinin sağlam olduğunu bilmek bile insana güven sağlıyor.

Geri
Yukarı