Rampage KL R88 Oyuncu koltuğu ilk inceleme

Merhaba arkadaşlar. Uzun bir oyuncu koltuğu araştırma sürecinden sonra üç gün önce 18 Kasım 2020 tarihinde Şok Marketlere gelmiş olan Rampage KL R88 oyuncu koltuğunu aldım.

Dürüstçe söylüyorum bu koltuğu alma sebebim bir oyuncu koltuğuna 1000-2000 TL arası para ödemek istemememdi. Risk aldım ve satın almaya karar verdim. Ürünün fiyatı 899 TL idi. Ayrıca XDrive'ın çok fazla sponsorlu youtuber tarafından tanıtıldığını fark ettim. Bende bir şüphe uyandırdı.

Kurulumda babam ve abimden yardım aldım ve onlarla birlikte yaklaşık bir saat içinde kurulumu tamamlamıştık. Bizi zorlayan tek kısım koltuğun oturma yerindeki bağlantıyı sırt kısmına montelerken vidanın yuvaya tam oturmamasıydı. Ama kutu içinden çıkan vida ile kurulumu tamamlayabildik, ayrıca bir vidaya gerek kalmadı. İçerikte bir eksik yoktu yani.

İki gündür elde ettiğim deneyimlere göre;

1) koltuk 175 altı boya büyük gelebilir.
2) ben 180 boy ve 80 kiloyum. Benim için ideal. 180 üstüne de Max. 185 diyebilirim.
3) bel dayama yastığı rahat değil, yastıksız kullanıyorum.
4) 3d kol çok iyi, kolaylıkla kişiselleştirilebilir.
5) malzeme kalitesi 6.5/10
6) bana göre tam bir f/p ürünü.

Şokta 899 TL ama nette 1450 ye kadar gördüm netten alınır mı sorusuna bir şey diyemem.

Ama Şoktan alınır mı? Alınır.

İlgilenenlere ürünün fotoğrafını da aşağıya bırakıyorum.

Merak ettiğiniz bir konu varsa cevaplayabilirim.

İyi günler.

IMG20201130162705.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyata güzel görünüyor. İyi günlerde kullan.

Ayrıca XDrive'ın çok fazla sponsorlu youtuber tarafından tanıtıldığını fark ettim. Bende bir şüphe uyandırdı.

Sahibinin malum bir siyasi partiye yanlaması, üyeliği falan var. Piyasayı başkalarına yedirmemek için tüm bunlar. Technopat'ta bile bu markanın tanıtılmış olması ironik gelmişti bana.

Son düzenleme:
164 boyum var ne önerirsin. Bütçem 800TL. Hayırlı olsun güzel günlerde kullan.

Güle güle kullanın hocam, umarım uzun süre götürür.
Teşekkürler
1500 liraya alınmaz ama 900 liraya alınacak bir koltuk gibi. Ayrıca hoş da gözüküyor. Hayırlı olsun.
Teşekkür ederim
Ne kadar süre indirimde olacak böyle? Bilgilendirirseniz sevinirim.
Bu indirimdeki bir ürün değil 18 Kasım'da mağazaya gelip o fiyattan satılan bir üründü yani hala Şok Mağazalarında var mıdır bilmiyorum. Benim geç haberim oldu fakat Balıkesir'in ilçesinde oturmam sebebiyle ürüne talep olmamış da satılmamış. Belki sizin bulunduğunuz bölgede de halen satılmamıştır ama biraz şans işi.
164 boyum var ne önerirsin. Bütçem 800TL. Hayırlı olsun güzel günlerde kullan.
Teşekkürler. Bunu şu şekilde bir tavsiye verebilirim sana. Eline bir mezura (şerit yoksa normal) al ve oturduğun kalça kısmından başının bitimine kadar ölç. Bu senin alacağın koltuğun sırt kısmı ölçüsü olacak. Bir de bacağının iç eklem kısmından kalçanın arka bitim kısmına kadar ölç. Bu da senin alacağın koltuğun oturma derinliği (oturma alanı ölçüsü olarak da geçer) ölçüsü olacak. Daha sonra beğendiğin koltuk modellerinde bu ölçülere dikkat ederek seçim yapabilirsin.
Benim sırt ölçüm 90 cm di ve aldığım koltuğun da 90 cm. Tam olarak denk geldi. +5/-5 cm oynayabilir ölçüler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı