Rampage Klavye Virüslü

Teknobyte

Hectopat
Merhaba arkadaşlar hepsiburada üzerinden rampage klavye satın aldım. Fakat klavye yazılımı total virüs üzerinde virüslü görünüyor. Sizce bu driver kurmam mantıklı olurmu ? Segment firmasına mail attım. Onlar eset ile tarattıklarını ve temiz olduğunu ayrıca piyasada bilinen kaliteli güvenlik yazılımları uyarı ve virüs olarak görmediğini belirtti. Bazı güvenlik yazılımlarınında resim dosyasını dahi zararlı yazılım olarak gösterdiğini köklü ve güvenilir bir firma olduklarını yazmış. Driver link ve virüs total raporlarını aşağıda bırakıyorum. İncelerseniz sevinirim görüş ve önerilerinizi bekliyorum.

1. Rampage KB-R17 Raptor Klavye
  2. Rampage KB-R17 Raptor Driver
  3. Virus Total Sonuçları

Rampage den beklerim açıkçası.Keşke daha kaliteli bir marka alsaydınız.
Numeriksiz klavye ihtiyacım vardı. Kaliteli markalar e-spor adı altında bu tarz klavyelerin fiyatı 500 TL başlıyor. Neden bu tarz bir klavye ihtiyacın var diyorsan ben profesyonel olarak PUBG oynuyorum. Klavyenin küçük olması fare için bana daha çok yer sağlıyor. Bu durum bana avantaj olarak geri dönüyor. Klavyeden memnunum aslında şuanda yazılımını kurmadanda kullanabiliyorum. Kurmak istedim ve bu manzara ile karşılaştım. Çok önemli bişey değil ama firmanın bu yaptığı hiç hoş bişey değil sanki bilgilerimizi topluyorlar gibi bir hava oluştu bende o yüzden soğudum biraz burada paylaştımki insanlara fikir olsun

@Teknobyte 500 TL verip çok uzun yıllar kullanabilirsiniz. Rampage'in ne zaman bozulacağının bir garantisi yok her an her şey olabilir. Klavyeyi sağa doğru kıvırıp kullanmayı deneyebilirsiniz. Onun dışında Numlock kısmı olmayan güzel klavyeler var onları da tavsiye ederim ileride Rampage bozulunca. Virüs hakkında bir fikrim yok maalesef.

@Teknobyte 500 TL verip çok uzun yıllar kullanabilirsiniz. Rampage'in ne zaman bozulacağının bir garantisi yok her an her şey olabilir. Klavyeyi sağa doğru kıvırıp kullanmayı deneyebilirsiniz. Onun dışında Numlock kısmı olmayan güzel klavyeler var onları da tavsiye ederim ileride Rampage bozulunca. Virüs hakkında bir fikrim yok maalesef.
Klavyenin zaten 2 yıl garantisi mevcut 2 yıl ayakta dursa yeterli zaten parasını çıkartır. Normalde logitech G213 prodigy RGB klavye kullanıyorum. Çok yer kapladığı için böyle bişey almaya karar verdim.
Sürücüsünü silin ve orijinal sitesi dışında sürücü kurmayın.
Zaten sitesindeki orjinal olarak sundukları sürücüde virüs mevcut sanırım konuyu tam olarak okumadınız.

Aynı klavye bendede var.Yazılımdan yapabildiğin neredeyse herşeyi klavye üzerinden de yapabiliyorsun.Yazılım ile klavye üzerinde istediğin tuşlara aydınlatma atıyabiliyorsun.Bende yüklü uzun süredir.Virüs uyarısı ile karşılaşmadım.

Aynı klavye bende de var. Yazılımdan yapabildiğin neredeyse her şeyi klavye üzerinden de yapabiliyorsun. Yazılım ile klavye üzerinde istediğin tuşlara aydınlatma atayabiliyorsun. Bende yüklü uzun süredir. Virüs uyarısı ile karşılaşmadım.

Tek renk atayabiliyor musun? Çünkü bende de var, tek renk yapmak istiyorum ama driverda öyle bir seçenek yok.

Geri
Yukarı