Rampage kulaklık, mekanik klavye ve fare alınır mı?

Bütçe
0

Orgetmen

Hectopat
Rampage PSU sıkıntılı olduğunu forumdan okudum, zaten PSU kaliteli markadan almak zorunlu gibi bir şey.

Benim merak ettiğim 2021-22 yılı sadece Rampage kulaklık, mekanik klavye ve mouse alınır mı?
En az 1 yıldır kullanıp deneyimleyenler ne diyor, misal keşke 100-200TL koyup şu markayı alsaydım keşke dediniz mi?

Rampage gibi markaların ürünlerinin çoğuna para vermeyin, malzeme kaliteleri kötü. Gidin döner yiyin.

Rampage PSU sıkıntılı olduğunu forumdan okudum, zaten PSU kaliteli markadan almak zorunlu gibi bir şey.

Benim merak ettiğim 2021-22 yılı sadece Rampage kulaklık, mekanik klavye ve mouse alınır mı?
En az 1 yıldır kullanıp deneyimleyenler ne diyor, misal keşke 100-200TL koyup şu markayı alsaydım keşke dediniz mi?
Tüm ekipmanlarım rampage'di bi aralar kulaklık olarak alpha x kullanıyordum (Allah korusun 5.garentiye gidişi) mouse olarak smx r44 kullanıyordum (söyleyecek söz yok) klavye olarak kbr 33 kullanıyordum (o baya götürdü beni ya hala çalışıyor) ama şanslıyım ki tüm ekipmanlarım şuanda steelseries gül gibi geçinip gidiyoruz.

Rampage gibi markaların ürünlerinin çoğuna para vermeyin, malzeme kaliteleri kötü. Gidin döner yiyin.
Modelini tam hatırlamıyorum rampage kamuflaj desenli kulaklık aldım vallahi hem sesi hem mikrofonu hemde sağlamlığına hayran olmuştum. Şimdi oğlum kullanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı