Rampage kulaklık nereye iade edilir?

Hank J Wimbleton

Hectopat
Arkadaşlar Rampage Black eagle kulaklık almıştım İtopya'dan indirimde 200TL'ye. Kulaklıkta iz var ve ses olarak da en sona aldığımda cızırtı geliyor RGB'sini açtığımda da garip bir ses geliyor. Ben bunu Rampage'e mi bildirmeliyim İtopya'ya mı?

Arkadaşlar bu ışıktan dolayı çıkan sesin çözümü yok mu?

Hocam bu arada ben 200TL iken almıştım şu an 500 küsur yine de değiştirirler mi? @METANİC

Firma değişimi kabul etmeyebilir. Sizden iade etmenizi isteyebilir. Ama siz hakkınızı arayabilirsiniz bu uzun süren bir işlem haberiniz olsun. İade ederseniz kaç TL'ye aldıysanız o ücreti gönderirler. Ama siz bu ürünü alalı ne kadar oldu ki fiyatı bu kadar artmış? Işıktan gelen ses hakkında bir bilgim yok. Bazen ince ve tiz bir elektrik sesi geliyor belki odur.

Firma değişimi kabul etmeyebilir. Sizden iade etmenizi isteyebilir. Ama siz hakkınızı arayabilirsiniz bu uzun süren bir işlem haberiniz olsun. İade ederseniz kaç TL'ye aldıysanız o ücreti gönderirler. Ama siz bu ürünü alalı ne kadar oldu ki fiyatı bu kadar artmış? Işıktan gelen ses hakkında bir bilgim yok. Bazen ince ve tiz bir elektrik sesi geliyor belki odur.
evet evet öyle bir ses ama viuuuv gibide biraz
olmazsa rampage'i arıyım
yenisini gönderirler

Yeni konular

Geri
Yukarı