Rampage monitör video kalitesi düşük

Wielles

Decapat
Daha fazla  
Bütçem fazla olmadığı için Rampage marka RM 244- modelini almayı tercih etmiştim. Oyunlarda vs. güzel ancak 1080P video izlesem bile 360P gibi gösteriyor. DP kablosunu henüz almadığım için HDMI ile kullanıyorum bir çözümü var mı yoksa iade mi etmeliyim?

(HDMI ile 120Hz veriyor DP kullanırsam 144Hz verecek.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçem fazla olmadığı için Rampage marka RM 244- modelini almayı tercih etmiştim. Oyunlarda vs. güzel ancak 1080P video izlesem bile 360P gibi gösteriyor. DP kablosunu henüz almadığım için HDMI ile kullanıyorum bir çözümü var mı yoksa iade mi etmeliyim?

(HDMI ile 120Hz veriyor DP kullanırsam 144Hz verecek.)

DP kablosu alıp deneyin. Olmazsa iade süreci geçmeden iade ediniz.

Monitörle alakası yok onun, YouTube'un sıkıntısı. BenQ monitörde de oluyor, Acer'da da, Viewsonic'de de, Samsung'da da. Kısacası monitörle alakalı değil YouTube'un sıkıntısı, bende de oluyor.
sadece youtube değil twitch vs izlediğim tüm videolar da
Çözünürlüğü 1080P olmasına rağmen tekrardan 1080P'ye tıklar mısınız? Ben öyle çözmüştüm.

Evet denedim ama benim demek istediğim 1080P'yi 360P kalitesinde 480pyi 160P kalitesinde görüyor olmam.
Görüntü kalitesinin DP kablosu ile biraz daha iyileştiğini söyleyebilirim. Yıllarca dizüstü kullandıktan sonra 24inch monitör garip geldi sanırım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı