Rampage neden önerilmiyor?

HalePlace

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhabar. Karşıma bir konu çıktı, kulaktık tavsiyesi istiyen bir arkadaş vardı. Kendi kulaklığımı tam önerecekken Technopat'ta daha önce de kendi kulaklığımı önerdiğimde kızgın atıp tepki göstermişlerdi. Ben anlamadım, neden önerilmiyor?

Berbat kalitesi var ama güzel ürünleri var Drop Plus.
Mesela basıyorlar markayı.
Vaktinde Drop Plus'ı çöpe atılsa yüzüne bakılmaz diyorlardı.

Burada sorun araştırmamak. Çöp deyip geçmek kolay geliyor üyelere.

Bak mesela şu an Alpor Pro çöp diyeceğim şu an USB takılı olmasına rağmen klavye gidip geliyor.

Merhabar. Karşıma bir konu çıktı, kulaktık tavsiyesi istiyen bir arkadaş vardı. Kendi kulaklığımı tam önerecekken Technopat'ta daha önce de kendi kulaklığımı önerdiğimde kızgın atıp tepki göstermişlerdi. Ben anlamadım, neden önerilmiyor?
Önerilmiyor çünkü çoğu malı kalitesiz ve takibinde ucuz Rampage kulaklık aldım 300 tl 2 ay önce kulağımda tuğla gibiydi ve kalitesiz gözüküyordu(Typhoon).(Genelleme).O yüzden Rampage kaliteden yoksun olduğundan önerilmiyor.300 tl verceğinize 450 tl verin çok daha kaliteli şeyler var.Şimdi G432 aldım çok rahat 7.1'i çok güzel.Yani kalitesiz almak yerine iyi alırısın birazcık daha para ödersin mutlu olursun.Bildiğiniz gibi Everstle bir ortaklığı var Rampage'in babam on tane iş mousesi aldı Everest hepsi(abartmıyorum)en son Logitech aldı aylardır kullanıyor.

Kendi ürettiği her şey kalitesiz. Alıp marka bastığı şeylerden efsaneler çıkabiliyor ama. Drop Plus, bir iki kulaklık ve mouse falan. PSU konusunu hiç sorma zaten. Bir de size iyi gelen şey aslında fiyatına göre çok kötü olabilir. O yüzden detaylıca araştırıp kullanılan donanımlara bakılmalı.
Ve Donanım Arşivi ile Mert Bayantemur gibi kişiler reklam yapıyorlar Rampage çöpü ile ilgili.

O iki adam(!)dan da bir şey olmaz. Kendisi evine sokmayacağı ürünü çocuklara aldırıp paralarına konuyorlar. Sistem tavsiyesi adı altında dolandırıcılığa eşdeğer bir şeyler yapıyorlar.

Çoğu ürünüm Rampage hiç sorun yaşamadım genelde kulaklık fare alırken düşük bütçe ile aldığımdan dolayı Rampage markasını tercih ediyorum. 2.5 Senedir kullandığım kulaklığım hala çalışıyor hiç de sorun çıkmadı, modele göre değişir tabii ki. Bütçeniz iyi ise Rampage almayın o fiyatlara kat kat daha kaliteli markalar var.

Yeni konular

Geri
Yukarı