Rampage neden sevilmiyor?

Bende 2 seneden belli Rampage kulaklık kullanıyorum. Kulaklık süngeri soyuluyor. 2 kulaklığımda da aynı sorun var aslında dışardan bakınca kaliteli durmuyor ama hem sesi hem mikrofonu iyi. (SN-R10)

Bende 2 seneden belli Rampage kulaklık kullanıyorum. Kulaklık süngeri soyuluyor. 2 kulaklığımda da aynı sorun var aslında dışardan bakınca kaliteli durmuyor ama hem sesi hem mikrofonu iyi. (SN-R10)
Hocam kulaklık süngeri soyulması biraz deri malzeme ile alakalı, kuzenim Cloud II kullanıyor 2 yıldır onun da pedleri soyulmuş.

Ürünü uzun sene kullanmak kalitesini belli etmiyor. Ona kalırsa benim çalışan 10 senelik mousem var ama kaliteli değil. Bahsettiğin model sanırım bu. Daha kulaklığa bakarken kafam acıdı, benzeri bende var rahatsız ediyor. Mikrofonu cızırtısız mı cidden?
bu videoyu izledim mikrofon sesi Corsair HS35 ile dinlememe rağmen düşük ve ufak bir cızırtı duydum. Sesi arttırsak cızırtı arşa çıkacak. Sen kalite görmemişsin ki kullandığın ürüne kaliteli diyorsun. Rampage marka basan bir firma ve ürünleri çok şanslı değilseniz kısa sürede bozuluyor. Rampage SMX-R50 Howl diye bir ürün aldım yandaki tuşları içine göçüp duruyor. Tek marifeti ışık o da gözümü yormaya başladı. Aynı paraya Gigabyte Aorus M2 aldım malum mousenin içinden geçiyor.

Bir rampage mause vardı 1 ay sonra sol tıkı çalışmamaya başladı. Ürünü aldığım mağaza dikkat çekiyorum "normaldir"dedi. Bu nasıl mümkün olabilir.O zaman yaşım da küçüktü tabi çok bir şey diyemedim. Ama ondan sonra aldığım logitech g300s mauseyi 4 yıldır 7-8 kere düşmesine rağmen en ufak sorunla karşılaşmadım.

Çok param olmadığı için gamepower klavye rampage mouse kulaklık kullanıyorum. Hepsini uun süredir kullanıyorum daha sıkıntıları çıkmadı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı