Rampage Parvus alınır mı?

Bütçe
1100

Sweatherx

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, klavye GamaKay MK61 çok benziyor. %60 klavye aradığım için bu tarz modellere bakıyorum. Huano Red Switch kullanıyor, pudding keycapsleri yazilımı var. Fiyatı 950, Çin'den GamaKay MK61 alırsam 1.200 oluyor. TR'den bunu almak mantıklı mıdır? Açıkçası Rampage'e biraz önyargılıyım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, klavye GamaKay MK61 çok benziyor. %60 klavye aradığım için bu tarz modellere bakıyorum. Huano Red Switch kullanıyor, pudding keycapsleri yazilımı var. Fiyatı 950, Çin'den GamaKay MK61 alırsam 1.200 oluyor. TR'den bunu almak mantıklı mıdır? Açıkçası Rampage'e biraz önyargılıyım
Öncelikle Merhaba
Bütçenizi yazmadığınız için size kendi kullandığım klavyeyi önereceğim
Razer Huntsman Mini kullanıyorum gayet memnunum ses ve tepkime açısından gerçekten tatmin edici
Switch olarak 2 seçenek mevcut purple/red + linear/clicky
Renk olarak da 2 seçeneği mevcut siyah/beyaz ben kozmetik açısından daha güzel olacağı için beyazını tercih ettim ama ülkemizde sanırım sadece siyahı mevcut
Shifti büyük olduğu içinde keycaps bulma konusunda sorun yaşamazsınız
Klavyeyi görmeniz için önceden çekmiş olduğum bir fotoğrafı ekledim
IMG_1779.jpg

Sesini duymak isterseniz de discord üzerinden dinletebilirim

İyi günler >~<

Öncelikle Merhaba
Razer Huntsman Mini kullanıyorum gayet memnunum ses ve tepkime açısından gerçekten tatmin edici
Renk olarak da 2 seçeneği mevcut siyah/beyaz ben kozmetik açısından daha güzel olacağı için beyazını tercih ettim ama ülkemizde sanırım sadece siyahı mevcut
Klavyeyi görmeniz için önceden çekmiş olduğum bir fotoğrafı ekledim Eki Görüntüle 1485924

İyi günler >~<
Hocam konudan alakasız olacak ama mousepadiniz 70x30 mu 90x40 mı?

Öncelikle Merhaba
Klavyeyi görmeniz için önceden çekmiş olduğum bir fotoğrafı ekledim Eki Görüntüle 1485924

İyi günler >~<
Bencede bunu almak daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı