Rampage PSU ile ilgili sorunlar garanti kapsamında mıdır?

blackrow

Kilopat
Daha fazla  
Hazır sistem aldım Vatan Bilgisayar'dan. Sorum şu, şu an bu ürünün parçalarının garantisi var. Rampage PSU'nun iyi olmadığını düşünüyorum ama şu an PC parçaları garanti kapsamında. Ben ileride PSU ile ilgili bir sorun yaşarsam eğer garanti süresi içinde herhangi bir sorun yaratır mı, kullanıcı hatası gibi bir durum oluşur mu?

Aldığım sistem de bu: AMD 3500X-ASUS DUAL-RX5700XT-O8G-EVO-PRIME B450M-K-KINGSTON 500GB NVME-16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Son düzenleyen: Moderatör:
Hazır sistem aldım Vatan Bilgisayar'dan. Sorum şu, şu an bu ürünün parçalarının garantisi var. Rampage PSU'nun iyi olmadığını düşünüyorum ama şu an PC parçaları garanti kapsamında. Ben ileride PSU ile ilgili bir sorun yaşarsam eğer garanti süresi içinde herhangi bir sorun yaratır mı, kullanıcı hatası gibi bir durum oluşur mu?

Aldığım sistem de bu: AMD 3500X-ASUS DUAL-RX5700XT-O8G-EVO-PRIME B450M-K-KINGSTON 500GB NVME-16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
High power olanı tak bence. Bu kasadaki PSU Rampage'in kullanılabilirlerinden değil diye biliyorum.

Sistemdeki ekran kartı tam bir güç katili sisteminizde ise Rampage PSU var. Normalde o kart için 600W öneriliyor sizde 650W var tamam diyeceğim ama o ekran kartı çok güç çekiyor umarım bir sorun olmaz.
Bu model 650W bile değil peak gücü 650W o yüzden bence High Power olan PSU'yu tak.

Garanti süresi içinde sıkıntı yaşarsan servise gönderir düzeltirirsin sıkıntı olmaz. Eğer korkuyorsanız ve montaj bilginiz var ise elinizdeki PSU High Power daha iyi olması lazım
Bence onu takın kullanın.

5700XT için PSU çok önemli. Trafo sömüren bir kart. Rampage PSU'yu acilen değişin. Başka bir kart olsa tamamım yine bir şekilde idare edilir ama 5700XT de durum vahim.

Yeni konular

Geri
Yukarı