Rampage PSU nasıl?

Hocam abimin eski bilgisayarına benden habersiz Rampage PSU almıştı. Değiştir dememe rağmen beni takmadı. 5. ayında ise bir elektrik kesintisiyle RX 5500 XT'li sistemi çöp oldu. Evet 1-2 ay belki idare edebilir fakat sonrasında sıkıntı çıkması muhtemel.
Önemli olan modeli. Hangi modeli almıştı? Ben de bu forumda bir kere bile Rampage PSU önermedim ama alanlara da bomba demedim. Kötü modelse uyardım yeterli modelse değiştirmeye gerek yok dedim.

İnsanlar ürünlere para vererek alıyor. İnsanları yersiz üzmenin veya yanlış yönlendirmenin lüzumu yok.

Merhaba, yaklaşık 2 hafta önce Vatan'a gittim ve PC topladım sistemim şu.
Ryzen 3 3100.
GTX 1650 Super.
Balistix 8 GB RAM.
MSI A320M Pro anakart.
SSD ve HDD var ama.
PSU Rampage https://www.hepsiburada.com/rampage...cm-fan-aktif-pfc-power-supply-p-hbv00000glcm3 aldım aldıktan sonra internetten araştırmam sonucu çok kötü olduğunu ve önerilmediğini gördüm
Acaba sorun olur mu yani patlar diyorlar.
Okudukça daha da korkuyorum şimdi gidip yeni PSU alamam acaba bir şey olur mu?
Rampage PSU'yu beddua ederken kullanacaklar yakında. Düşman kasasına...

Önemli olan modeli. Hangi modeli almıştı? Ben de bu forumda bir kere bile Rampage PSU önermedim ama alanlara da bomba demedim. Kötü modelse uyardım yeterli modelse değiştirmeye gerek yok dedim.

İnsanlar ürünlere para vererek alıyor. İnsanları yersiz üzmenin veya yanlış yönlendirmenin lüzumu yok.
Yanlış hatırlamıyorsam RMP-600-80P modeliydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı